Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért mindenki lány babát akar?

Miért mindenki lány babát akar?

Figyelt kérdés
Nemrég láttam itt egy kérdést, hogy ki milyen babát szeretne. 40 válaszból 35 az volt hogy lányt akar. Miért? Mi bajotok a fiúkkal? Engem ez nagyon elszomorított :(
2012. aug. 25. 12:10
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Én most várom a másodikat. Az első fiú, szeretném, ha a második is fiú lenne. Persze nem kívánság műsor ez, és a legfontosabb hogy egészséges legyen. Én annál a kérdésnél nem válaszoltam, szóval bővítem a fiúsok táborát. Ne légy szomorú emiatt. Be happy, dont worry..
2012. aug. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
97%
Nekem mindegy :) Sokan botrányosnak tartják, meg hogy biztos nem mondom el a véleményem, de nekem tényleg mindegy. Elsőre lányom született, egészséges, de jóóó! Most várjuk a tesót, és jönnek azzal, hogy biztos fiút akarunk, vagy biztos kishugit... és egy sima szülést és egy nyugodt babát szeretnék, mindegy, mi van a lába között. Férjem fiúra vágyik, de nekem tényleg édes mindegy, már van nevem erre is-arra is, és boldog vagyok, mert kismama lehetek :)
2012. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
Miért szomorit el téged ha más lányt akar? :) egyébként azért mert az anyukák a lányoknak babákat, babaházakat, nagyon cuki ruhákat vehetnek.tehát úgymond újra játszhatnak :) én is lányt akartam de fiú lesz és nem bánom :)
2012. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%
Annyira mindegy. Legyen egészséges és kész!
2012. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Szia!Én pont fordítva vagyok ezzel.

Mi mind a 2-en kisfiút szerettünk volna,de éreztem,hogy kislány lesz..:)

Viszont igazából mindegy,hogy fiú vagy lány mert a lényeg,hogy egészséges legyen.

Végül is kislányunk lesz,de már most imádom.:)

30hkm

2012. aug. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
96%
Én nekem mindegy volt. Az első után, aki fiú, apósomon kívül mki fiút várt. Akkor kezdtem el mondogatni, h meglátjátok ez lány lesz, már csak azért is h bosszantsam őket...:) És az is lett:) De ha fiú lett volna, akkor se adjuk vissza!!:)
2012. aug. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem sok nő úgy lehet vele, hogy talán egy lányt mindenképp szeretne, hogy tovább tudja ő is adni a csajos dolgokat, mert az anya-lánya (vagy épp apa-lánya) kapcsolatnak is ugyanolyan misztériuma van, mint a fiúkkal. Nekem már van egy 2,5 éves kisfiam, most várjuk a tesót, mi úgy voltunk vele, hogy jó lett volna mindkét nemet megtapasztalni, de a mostani picur is pasi lesz.:) De természetesen ugyanúgy örülünk neki! Ennek a felállásnak is meglesznek az előnyei. Én tulképpen csak azokat nem nagyon értem, akik kifejezetten preferálnak egy nemet, és csak és "kizárólag" azt szeretnének. Miért?

Kedves Első, Te miért szeretnél másodiknak is kisfiút pl?

2012. aug. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha jobban belegondolok, én elsőnek fiút akartam, mert pont nem vagyok ez a nagy csajszis-fésülgetős , féltem, mit kezdek én egy lánnyal, azt mindig fésülni kell, csinos ruhákba járatni stb. Így jobb, h a 2. lett a lány, mert időközben rájöttem, hogy nem 2 hetes korától kell copfot fonni neki :D
2012. aug. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
96%

Mindig a kisfiúkért voltam oda,egész kicsi korom óta...

És kisfiam született,ő az első babám...

De kislánynak is biztosan örültem volna,hiszen az is az én gyermekem lett volna.

2012. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
98%

Én pl. fiút akarok! De mindenki azt mondja,hogy szerintük kislányom lesz. A férjem kislányt akar nagyon,azt mondja miattam, mert szeretne viszont látni a kislányunkban.


De tudom sablon szöveg egyébként édes mindegy csak tényleg egészséges legyen! De ha egy picit akkor is a fiú felé hajlok. :))

2012. aug. 25. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!