Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti hogyan szoktátok...

Anyukák, ti hogyan szoktátok levezetni a feszültséget?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 15. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mikor apuka hazajön én elmegyek futni.:)
2013. ápr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Takarítok és főzök amíg alszanak vagy netezek mint például most :) de komolyan én így vezetem le máshogy sajnos nem tudom. Nincs segítségem a két kisfiamhoz 2 éves és 9 hónapos...
2013. ápr. 15. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 zabmester ***** válasza:

Mosogatással :D

Komolyan, ha ideges vagyok, akkor elkezdek dühödten mosogatni, mire végzek, már meg is nyugszom. Ha nem lennék ilyen baromi lusta, akkor biztos inkább sportolnék valamit, így viszont ez van. Legalább van valami haszna is, ha felidegesítem magam :)

2013. ápr. 15. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Naponta futok,illetve hetente egyszer elmegyek vásárolni magamnak valamit.
2013. ápr. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én magamban mérgelődős típus vagyok. Ha lehetőségem van, leülök lehetőleg egyedül TVzni, olvasni, kell 1-2 óra, amíg senki nem szól hozzám.
2013. ápr. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!