Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel, milyen sporttal lehetne...

Mivel, milyen sporttal lehetne levezetni ezt a felgyülemlett feszültséget? Nagyon gyakran annyira kiborulok, hogy olyat érzek. Annyira majd felrobbanok, hogy legszivesebben megvernék 'valakit' vagy egy boxzsákot.

Figyelt kérdés

De mivel tudom magam annyira kontrollálni, hogy nem ütök meg senkit, ezért magamat marcangol belülről ez az érzés. Így milyen sporttal, hobbyval akármivel lehet ezt levezetni, hogy ne érezzem úgy magam mindig mint egy időzített bomba? (Bocsi, ha nem igazán ebbe a témakörbe tartozik a kérdésem, de nem találtam mást ahova illene.)


Kisebb gond az h 15 éves lány vagyok elég vékony, ugyh ha beállítanék egy terembe h szeretném agyonverni a boxzsákot sztem elég érdekes néznének rám. :)


2012. jún. 5. 17:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Menjél futni :)
2012. jún. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bázisugrás:)
2012. jún. 5. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan menj boxzsákot verni, ha attól jobban érzed magad, tojd le, aki furcsán néz, magad miatt csinálod, nem miattuk, és az értelmesebbje jóindulatúan csodálkozik amúgyis, aztán meg elismeréssel bólogat :D Szóval hajrá!
2012. jún. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Valamilyen küzdősporttal, pl. karate, ezekkel javul az állóképességed, jobban tudsz uralkodni magadon, tiszteletet tanulsz, stb. Hidd el, használni fog.
2012. jún. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval, maximálisan. Vagy ha nem akarsz elmenni, szerezz be otthonra egy bokszzsákot, vagy ha nem akarsz nagyon költeni, akkor töltsd meg egy vászonzsákot homokkal és lógasd fel. Püföld, ahogy éred! Hadd szóljon, add ki magadból minden haragod!

Ezen kívül sprintintervallumokat futni is jó. Kocogj, aztán sprintelj rá, és sprintelj addig, amíg nagyon fáj, aztán kocogj újra. Hidd el, a Nirvánában érzed magad utána! :D

2012. jún. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 *Glissade* ***** válasza:

Vagy ha ezek közül egyik se lenne szimpatikus, akkor próbáld ki a hatha jógát.

Nem fogod benne kiélni az agressziódat... de nyugodt leszel tőle, az biztos.

Lehetőleg olyan oktatóhoz menj aki "keményebben" tartja az órát. Mert van aki tulságosan medítatívra veszi a figurát, és az szerintem nem elég fárasztó.

2012. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 *Glissade* ***** válasza:
Ja, és jógától szintén megtanulsz uralkodni magadon, és kitartóbb, hajlékonyabb, erősebb leszel.
2012. jún. 5. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

mark86


Szólj anyádnak,hogy fizessen be pár órára pszichológusnál.

Ezt nem viccből mondom.

2012. jún. 5. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

ökölvívó edzésre nézz le.

egy hónap alatt mintagyerek leszel.

és nem,nem néznének rád furán.

manapság már nem ritkák a csajok ökölvívó edzésen.

2012. jún. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!