Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek segít ez majd...

Szerintetek segít ez majd valamennyire levezetni a feszültséget? Lelkileg is helyrehozhat?

Figyelt kérdés
Nagyon padlón vagyok lelkileg,nem tudom magam semmivel sem lekötni,sokat stresszelek,úgy döntöttem,hogy hetente el fogok járni úszni,ez segíteni fog valamennyire kitörni az unalmas hétköznapokból?Eddig nem volt semmi hobbim,most szeretnék vmit elkezdeni.
2012. aug. 19. 10:05
 1/3 anonim válasza:
Nekem bevált. :)
2012. aug. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem az úszás az egyik legjobb sport :). Alaposan el fogsz fáradni, jól fogsz aludni, és a monoton, megnyugtató mozgás, a vízi közeg biztos segít majd kikapcsolni az agyad. Sokaktól hallom, hogy úszás közben lenyugszanak és nem stresszelnek, olyankor nem gondolnak semmire. Biztosan jó lesz a gondjaidra. Arról nem is szólva, hogy rettentő egészséges sport :)

Hajrá!

2012. aug. 19. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Attól függ mi okozza a lelki stresszt.


Nekem többé-kevésbé vált csak be, a végén már heti 6-8 órát edzettem. Testileg lefárasztott, már komoly meghúzódásaim lettek, de lelkileg ugyanúgy ki voltam készülve.


Nálam az vált be, hogy lemondtam róla és szereztem egy kiscicát.

2012. aug. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!