Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek vissza fogják...

Szerintetek vissza fogják állítani a 3 év gyest?

Figyelt kérdés
Nem szeretném bölcsibe adni 1-1,5 évesen. Gondolom, hogy majd szeptembertől kell járniuk, hiába csak novemberbe vagy decemberbe - januárba töltik majd a kettőt.
2009. szept. 24. 07:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha csak decemberbe tölti be, ráérsz akkor beadni, senki se kötelez rá, hogy előbb beadjad.

Másrészt a felgyülemlett szabadságaid miatt még utána 2-3 hónapig otthon lehetsz vele, ezalatt szépen be is tud szokni fokozatosan.

Én nem gondolom, hogy visszaállítják, de kíváncsi leszek...

2009. szept. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%
Bízzunk benne, hogy tűnnek majd végre akik bevezették! Akkor van rá esély nem kevés!
2009. szept. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nemcsak ugy vesznek fel, mint oviba is, hogy aki jön az szeptembertől jön, aki nem jön szeptembertől az meg jöjjön jövőre?
2009. szept. 24. 09:02
 4/7 anonim ***** válasza:

Nálunk oviba se így vesznek fel. Decemberben kezdtük az ovit (amikor 3 éves lett) és pár hónappal előtte, augusztusban a bölcsit (nem kellett szeptemberig várni, miattam akkor kellett kezdeni, hát akkor kezdtük).

Ez a szeptemberben kezdés ez az ovik és bölcsik önkényes dumája, ha hagyod magad...

Nálam is bepróbálkoztak a bölcsiben, hogy szeptember... Mondtam, hogy nem.

Oviban nem próbálkoztak be, felvették év elején, azzal, hogy 3 évesen, azaz decemberben mehet.

2009. szept. 24. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Önkényes duma, vagy nem, a legtöbb helyen azért ez így van, hogy jössz szeptemberben, vagy ha nem tetszik, százan vannak helyetted! Nagyon kíváncsi leszek, hogy visszaállítják-e, én bizakodom benne. Már csak azt is látva, hogy pl előadták magukat, hogy intézményfeljlesztés, meg gombamód fognak szaporodni a bölcsik, de az önkormányzatok is egyre kevesebb pénzt kapnak a gazdálkodásukhoz, akkor miből építsenek?? Tehát bukott a mutatvány. Majd ott leszünk, hogy ugyanannyi helyre MÉG TÖBB kicsi várakozik, hiszen az anyukának vissza KELL menni dolgozni! De ezek egyenlőre csak teóriák, meglátjuk, mi lesz!
2009. szept. 24. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 2 évig maradok csak ottho, aki a gyesből meg tud élni az életművész.

Mellesleg a 2 év is sok, ahhoz képes, ami más országokban van.

Ígéretnek jól hangzan választás előtt, de minden maradni fog, ahoyg van, máskülönben a következők miből szednék meg magukat.

A kolléganőm lány januárban tölötte a kettő, akkor jött vissza dolgozni és ment a lánya bölcsibe.

A fiam meg januárban ment át bölcsiből oviba.

2009. szept. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én csak annyit mondok, hogy először rávágták, hogy: Igen azonnal visszaállítjuk, ha mi kerülünk kormányra. Pár hónap múlva: Ha a gazdaság javul visszaállítjuk. Mindkét kijelentés már a válság ideje alatt történt.

Kérdem én, mikor volt utoljára Magyarországon javuló gazdaság?

Kamu!!! Mindenki a saját zsebét tömi.

2009. szept. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!