Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Nyaralással kapcsolatban kérdeznék anyukákat.

Figyelt kérdés

Az elmúlt években arra törekedtünk, hogy kifizessük a hiteleinket. Ez évtől hitelmentesek lettünk, így saját autónk és szép lakásunk van.

Évek óta minden vágyam egy 1 hetes all inclusive-s utazás a családdal.

Van biztos jövedelmünk, férjem dolgozik, nem keres rosszul. Én itthon vagyok a 2 éves gyermekemmel és várom a következő babát.

van biztos tartalékunk, amihez nem szívesen nyúlnék. Ez 3,5 millió. Ezt évről évre növeljük a gyerekeknek.


Ti a helyemben bevállalnátok egy 350-399e Ft-os nyaralást? Mivel ez repülős all inclusive-s külföldi tengerparti szállás lenne, mást nem kellene fizetnünk.


Régóta vágyom erre, eddig csak autókáztunk Horvátba, de most vágyok ilyenre. Mégis a pénz (ismét) visszatart.


Köszönöm a véleményeket.



2013. ápr. 17. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Én bevállalnám.

DE. Azt, hogy másra nem kell költeni, cáfolom. :) Illetve persze nem kell, de úgy is jön ez-az. Ajándék, kávézás, fagyi, fakultatív program stb...

2013. ápr. 17. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
48%
Tisztázzuk: téged nem tart vissza a pénz, és azt kívánom neked, hogy jó egészségben, nyugodtan nyaraljatok a Neked (és a férjednek is) tetsző módon és helyen, mialatt és után, és úgy egyáltalán sose tudd meg, milyen is az, ha "visszatart a pénz".
2013. ápr. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Így, hogy van bőven tartalék, simán.

Tudom, a pénz nagy úr, de most őszintén... A gyerek még kicsi, a másik pocakban. Bőven van időtök gyűjtögetni nekik.

Ha meglesz a baba, úgysem fogsz ilyen utazást bevállalni. Menjetek, pihenjetek, és sok-sok élménnyel gazdagodjatok!

2013. ápr. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a pénz tartana vissza, akkor el sem mernél gondolkodni egy ilyen nyaraláson. Persze, hogy vannak vele kapcsolatban félelmeid, hiszen még nem voltál ilyenen. De ne aggódj. Ha évek óta ez a vágyad, akkor ideje lesz megvalósítani. Mert ha most babát vársz, akkor vagy két évig még a kistesó miatt nem nagyon lehet önfeledt nyaralást szervezni. Itt csak az a kérdés, hogy a terhességed nem akadálya-e az utazásnak...
2013. ápr. 17. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Simán bevállalnám, szerintem menjetek!
2013. ápr. 17. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
köszönöm, még átgondoljuk, de nagyon szeretnék már menni. :)
2013. ápr. 17. 10:25
 7/8 anonim ***** válasza:
menjetek:)! Az élmények, a pihenés, ha nem a mindennapi megélhetésre és a vésztartalékra szánt pénzt emésztik fel, a legjobb és legfontosabb dolgok szerintem:)! Én hálás vagyok a szüleimnek mert bár penelban régi autóval éltünk, minden évben síeltünk és nyaraltunk, rengeteg szép és hasznos élményt kaptam tőlük, amik sokkal többet jelentenek most felnőtt fejjel számomra, mint hogy nagy házban szupi autóval lettem volna gyerek:).
2013. ápr. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én ennél sokkal kevesebb tartalék mellett is elmennék (elmegyek) nyaralni a családdal. Az élményeket sosem veheti el tőletek senki!
2013. máj. 20. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!