Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 25 év alatt babát vállalók,...

25 év alatt babát vállalók, bennetek nincs félelem a jövőbeli munkavállalással kapcsolatban?

Figyelt kérdés
3 és fél év ledolgozott munkaviszony után megyek táppénzre,ebből másfél év a jelenlegi. Egyáltalán nem vagyok karrierista alkat,tehát ezt a részét nem bánom,pedig sikeresnek mondható az állásom,megbecsülnek és a munka is jó,de mégsem. Csak attól tartok kicsit,hogy mi lesz gyerekkel/gyerekekkel. Ha már nem fogok jó munkát találni? Lelkileg biztos rossz lehet azért,még akkor is,ha otthon "sikeres" az ember. Nem? Ti hogy vagytok ezzel?
2013. ápr. 14. 20:17
 1/1 anonim ***** válasza:

Mivel visszavárnak a munkahelyemen, ezért nem aggódok.

Már elkezdtem a karrierépítést amikor terhes lettem, de emiatt egy percig sem fájt a fejem. Pedig kezdhetem elölről, ugyanis 4-5 órában nem tudnak visszavenni ugyanabba a pozícióba. De mivel fiatal vagyok, szerintem 30-31 éves koromra el is érem azt amit szeretnék.

2013. ápr. 15. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!