Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 3 gyerekkel miért nem ideális...

3 gyerekkel miért nem ideális nagyszülőkkel együtt élni, ráadásul egy légtérben?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 17. 09:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Csak szimplán nagyszülőkkel együtt élni sem egészséges, még akkor sem ha csak 2 gyerek van és nem egy légtér. Hidd el, tapasztalatból mondom. Pedig amúgy nagyon jó a kapcsolatunk a szüleimmel, de öröm volt elköltözni. Azóta mindenkinek sokkal jobb.

Amikor olvastam a kérdést, az volt a gondoltaom, hogy ez egy vicc...egy légtérben ki gondolhatja, hogy jó lenni 3 generációnak? Senkinek nincs magánélete.

2013. ápr. 17. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Te ideálisnak gondolod, ha mondjuk 7 személy egy szobában él?

Azt el tudom képzelni, hogy a gyerekek, szülők, nagyszülők egy nagy házban élnek, több szobában. Mert mondjuk elférnek, mert segítik egymás. Valakinek ez adatott, sőt lehet még szereti is.

De alapvetően hol egészséges egymás hegyén-hátán élni több generációnak egy légtérben?

2013. ápr. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
3 szoba
2013. ápr. 17. 09:53
 4/11 anonim ***** válasza:
Most a kérdés, hogy nektek jó-e ez így?
2013. ápr. 17. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem, miért nem jó szerinted?
2013. ápr. 17. 09:55
 6/11 anonim ***** válasza:

3 szoba, tehát egy a nagyszülőknek, egy a 2 szülőnek meg egy a 3 gyereknek? Vagy 2 szoba és 1 nappali?


Azért nem ideális szerintem, mert mindenkinek kell egy kis magánszféra. Nem külön emelet minden gyereknek fürdővel, de legalább egy kis zug, ahol tanulhat, írhat a naplójába, olvashat amikor a többiek már alszanak stb.

2013. ápr. 17. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Már csak azért sem jó, mert a generációk éppen a generációk különbségek miatt sem értik meg sokszor egymást. Más az igényük, az elvárásuk.

Nem beszélve arról, hogy tényleg jól esik az embernek a kis magánszféra.

2013. ápr. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Tuti kikészülnék ha nagyszülőkkel élnénk,azt el tudom képzeli,hogy ha majd sikerül venni egy kertes házat építettünk egy külön házrészt anyukámnak,mert öcsém egyetem után külföldre megy,és csak mi leszünk neki.De hogy együtt egy légtérben 7 ember? átgondoltad,már gyerek nélkül rengeteg a konfliktus nemhogy 3 gyerekkel.
2013. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nem jó, nem praktikus. De ha te szeretnéd, engem nem zavar.
2013. ápr. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az egy légtér azt jelenti,hogy egy szobában.... gondolom nem így érted.
2013. júl. 18. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!