Kezdőoldal » Állatok » Halak, akvarisztika » Írnátok együtt tartható...

Írnátok együtt tartható tanganyika-tavi sügéreket 300 literes akváriumhoz? És hogy melyikből mennyi az ideális?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyanokat, amik könnyedén szaporodnak. Köszi.
2012. aug. 16. 21:23
 1/3 YourDestiny ***** válasza:
69%
A brichardit mindenképp ajánlom, könnyen tartható és szaporítható, külseje és kecses úszása egyaránt egyedi. Hihetetlen egy hal! Nálam malawi sügérekkel vannak, ha ikrái vannak, akkor elborul az agya, ami sügérnél normális, egyébként nem balhézik, ha elengendő a hely. A kisebb akváriumokat szeretik kisajátítani, de 300 liter nem téma. Így kapásból valamilyen csapat julidochromist vagy cyprichromist tudok mellé ajánlani.
2012. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És ezekből mennyit tarthatok? A porcelánsügérre én is gondoltam. Többek között miatta választottam a Tanganyikát. Tényleg nagyon szép hal.
2012. aug. 17. 00:18
 3/3 YourDestiny ***** válasza:

Miatta nem kell Tanganyikait csinálni. Simán tartható malawi sügerekkel, nagyobb a választék. Itt nézz szét:


[link]


Vagy itt:


[link]

2012. aug. 17. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!