Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen az ideális jelölt akivel szívesen sokáig együtt lenne?

Figyelt kérdés
2012. nov. 10. 23:22
 1/1 anonim ***** válasza:

ideális jelölt...külsővel megfog, belsővel megtart. nekem mondjuk nincs tipikus ideálom ( bár eddig mindig zöld/kék szeműeket szemeltem ki..:$),és talán!? nem is túl nagyok az elvárásaim külsőleg,(átlagos, vékony, sportos alkat, elhízott semmiképp, az arca fontos még, és a fogai legyenek ápoltak) de igazából én az idősebb pasikat jobban kedvelem, de volt hogy 1-2 évvel idősebb srác is felkeltette az érdeklődésem. legyen valamennyi önbizalma, és kis talpraesettség sem akadály, viszont a gyerekes viselkedést utálom... lényeg hogy ha kicsit is megfog a külsejével, akkor a belső tulajdonságai értékesek legyenek. mint például kölcsönös bizalom, őszinteség, ne húzza föl magát minden apró dolgon. legyenek közös tulajdonságaink, de azért önálló/eltérő gondolatunk is. tudjunk olyan közös programokat csinálni amit mindketten szeretünk, élvezünk. persze szerintem senki sem (vagy csak nagyon kevesen) talál olyan párt aki az elvárásainak 100%osan megfelel.

19/L

2012. nov. 11. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!