Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, ti örülnétek, vagy...

Anyukák, ti örülnétek, vagy mérgesek lennétek? Mit szólnátok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok, és fáj a torkom, délután megyünk az orvoshoz anyával(azért írom, hogy nem lógok!) és kitaláltam ,hogy mire hazaér a műszakjából, én főzök hogy neki már ne kelljen és le tudjon feküdni kicsit pihenni.

Feltúrtam a konyhát meg a hűtőt és csináltam spagettit most először életemben, szerintem nem is lett rossz :) És kitakarítottam magam után az egész konyhát is hogy anyának ne kelljen semmit csinálnia pihenhessen!

Csak éppen az a baaj, hogy most voltam bent a spájzban és találtam egy kelkáposztát. És eszembe jutott, hogy anya mondta, hogy rakottkelt akart főzni! Én meg elhasználtam a darált húst és nagyon beosztva élünk és nem fog tudni másikat venni azt hiszem. És most nem tudom, hogy haragudni fog-e, hogy mit csináljon a kelből :( :( :(

Szerintetek? Ti mit szólnátok? Én csak jót akartam ,de lehet hogy bajt csináltam


2013. ápr. 17. 10:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Én felhívnám anyukámat és elmondanám neki, hogy ne haragudjon, de elfejetetted, amit mondott, és mást főztél, hogy meglepd! Majd főz a káposztából mást! Nem hiszem, hogy leszedné a fejedet, de legközelebb figyelj oda, hogy mit mond és nem lesz ilyen gond!
2013. ápr. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
1. vagyok, illetve legközelebb hívd fel, hogy megfőzheted-e amit gondoltál, és akkor biztos eszébe jut, hogy a husit másra tartogatta.. :)
2013. ápr. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha rendet is tettél magad után, és még finom is lett a kaja akkor anyukád örülni fog. :)

A kelkáposztából pedig majd lesz frankfurti leves vagy kelkáposzta főzelék, emiatt biztos nem fog leszidni anyukád. :)

2013. ápr. 17. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Sokmindent lehet abból a káposztából hús nélkül csinálni,úgyhogy ne izgulj. (és ne fujjolj ha főzelék lesz belőle)
2013. ápr. 17. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Még akkor is, ha esetleg ez borította volna a terveimet, akkor is megdicsérnélek és inkább jobban örülnék mint mérges lennék.
2013. ápr. 17. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lesz mérges anyukád:)

Ajánld fel, hogy a kelkáposztából csináljon pulutykát vagy frankfurti levest, a spagetti mellé jó leves lenne, ha van virsli és krumpli otthon.

Én nem lennék mérges, kifejezetten örülnék.

2013. ápr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Én sem lennék mérges.Majd írd megmit szólt anyukád.
2013. ápr. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Én is inkább örülnék. Ne aggódj :)

Azért ha beteg vagy, pihenj is, ne csak főzz és takaríts..

2013. ápr. 17. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én örülnék. A kel még elvan ott egy pár napig, amíg kitalálja anyukád, hogy mi mást lehetne belőle csinálni. Ne aggódj, szerintem nem is fog a kelkáposztára gondolni :-)
2013. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lehet belőle leves virslivel, vagy főzelék. No para! :) Örülni fog!
2013. ápr. 17. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!