Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ráadnál kisfiadra egy ilyen...

Ráadnál kisfiadra egy ilyen nadrágot?

Figyelt kérdés

Szín, minta.


[link]



2013. ápr. 18. 15:15
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Most vagy ti néztek rossz nadrágot, vagy én. De amit én néztem az ugyan piros, de nem virág meg tulipán van rajta, hanem vonat. Én nézek rosszat?
2013. ápr. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
J igen, én néztem rosszat. Mert nekem nem mindig ugyanazt adja be a link (ha másodszor kattintok rá, másik oldal jön be és ott van másodiknak ugyanolyan piros vonattal)
2013. ápr. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Igen, tényleg mindig mást ad be.

A piros, kalocsai mintásra gondoltam:)


DANI Advent jogging alsó


Kódszám: NJD069


Köszönöm a válaszokat:)

2013. ápr. 18. 15:32
 14/22 anonim ***** válasza:
a pirossal nincs baj, ha kombinálva van legalább még egy színnel, de az egyszínű piros egyetlen kis rávarrott tulipánnal megszakítva szerintem nem való kisfiúnak. utcára nem adnám rá, max otthon.
2013. ápr. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
Otthonra ráadnám egy fiús felsővel nem gáz. De egyébként tök jó színek vannak ott. Vagy kaptál ilyet?
2013. ápr. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

Én ráadnám. Egyébként meg mindegy a minta meg még talán a szín is,az én lányom csupa rózsaszínben van,sapka,takaró mégis mindig azt mondják,milyen aranyos kisfiú....


Egyébként a piros szín szerintem abszolút unisex. A minta az már valóban nem mindegy,de pl. otthon,játszótéren senki nem azt fogja vizslatni,hogy ott az a pici minta az micsoda.

2013. ápr. 18. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
69%
Köszi a lepontozást.... Amúgy nekem egy ciklámen színű cicásat mutatott... :-(
2013. ápr. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
A lányos minta miatt inkább nem, csak a sötétpiros ellen viszont nem lenne kifogásom.
2013. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Az 5.et biztosan nem inkább az elsőt
2013. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

DANI Advent jogging alsó


Kódszám: NJD069

Ezt ráadnám, de a tulipánosat max itthon. Ennek szerintem is unisex színe van.

Amúgy amíg pici volt megtanultam, hogy úgyis mindig megkérdezik,hogy fiú v lány. Tiszta fiúsan öltöztettem mindig a fiamat, mindig megkérdezték, vagy megjegyezték, hogy aranyos kislány.... Az elején nagyon zavart aztán hozzászoktam és mosolygó gyilkosként javítottam ki a lányt fiúra :D

2013. ápr. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!