Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miskolcon hol tudok kismama...

Miskolcon hol tudok kismama nadrágot (farmer és alkalmi) venni - nem túl drágán?

Figyelt kérdés
2012. nov. 7. 13:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Én a Corvinon lévő Háda turiban kaptam 1800 ft-ért szuper, újszerű kismamafarmert, mintha sosem hordták volna.

Összesen 2 volt akkor az üzletben, tehát nem biztos, hogy mikor mégy lesz-e és jó-e rád, de érdemes benézni.

2012. nov. 7. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Hmm. Ez nem túl jó hír. Nem is vagyok miskolci. :(

Nézegetem neten is, használtan, de szinte alig van. Ami van, az sem jó méretben. :(

Azért köszi!

2012. nov. 7. 22:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


A Szinvaparkban a Brendonban, de az nagyon drága. Szintén a Szinvaparkban a 2. emeleten van egy molett bolt. Ott nagyon jó kismama nadrágot vettem.

A C&A-ban és a H&M-ben elfogadható árakon van elég szép választék. A C&A-ban csak a plázában lehet kapni kismama cuccokat. A régi Coránál lévőben nincs.

Én az Auchanban is láttam kismama ruhákat, de nagyon minimális választékban.

2012. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

A Brendont eleve kilőttem, a neten néztem árakat.

Akkor megnézem a többiben.

Nagyon köszönöm!!!

2012. nov. 7. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!