Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti összebarátkoztatok már itt...

Ti összebarátkoztatok már itt egymással úgy, hogy tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Nagyon messze laktok egymástól, vagy kiderült hogy közel egymáshoz? Mióta tartjátok a kapcsolatot?

2013. ápr. 19. 20:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen van 2 csajszi akikkel itt ismerkedtünk meg extra messze lakunk egymástól:) de már találkoztunk és tartjuk a kapcsolatot:)
2013. ápr. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, van egy lány, akivel tartjuk a 1 éve kapcsolatot. Közel lakunk egymáshoz.
2013. ápr. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen, 3 lánnyal, de csak levelezünk, mert messze lakunk egymástól. Az egyikkel 1 éve, a másik két anyukával 4,5 éve.
2013. ápr. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
de jó :-) én is itt ismertem meg 2 anyukát, és egy babavárás előtt álló nőt. Mint kiderült, pár utcányira lakunk egymástól!!! :-) egy éve ismerem őket
2013. ápr. 19. 21:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen,egy anyukát itt ismertem meg,kiderült,hogy egy dokihoz jár(t)unk,20 percre lakunk egymástól. Néha írkálunk,találkozni még nem találkoztunk,mióta megszültünk.
2013. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
*egy éve,az kimaradt :)
2013. ápr. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, egy anyukával, akinek hasonló korú a kisfia. Lassan másfél éve tart az ismeretség. Amíg a közelben laktak, napi szinten összejártunk.Fél éve elköltöztek, de továbbra is tartjuk a kapcsolatot, heti rendszerességgel találkozunk,közös programokat szervezünk(vannak hosszabb kihagyások, ha valamelyik gyerkőc beteg).
2013. ápr. 19. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nekem az a furcsa, hogy így "látatlanban", találkozások nélkül is ki tud alakulni egy olyan szoros barátság, mintha ezer éve ismernénk a másikat, pedig csak pl a facén levelezünk. Akivel meg közel lakunk egymáshoz, jókat nevetünk, hogy ha nincs ez az oldal, simán elmegyünk egymás mellett az utcán, holott annyi közös van bennünk és a gyerekekben is :-)
2013. ápr. 19. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!