Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székesfehérváron keresek...

Székesfehérváron keresek dokit aki csinálna nekem uh-t! Melyik orvosnak van profi gépe, amin kivehető minden? Tudnátok ajánlani valakit? Nem 4D-s-et keresek, hanem sima 2D-s-et!

Figyelt kérdés
Nagyon fontos lenne, köszönöm!
2011. dec. 30. 09:36
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát szerintem a kórház.

Most kaptak új gépet, szerintem profi gép (egy magánrendelőben sem lehet ilyen)és ott dolgozik a legjobb orvos is Csetényi Zsolt, aki nagyon ért az ultrahangozáshoz, nézd meg a kórház honlapján mikor rendel, menj ki, húzz sorszámot és ennyi. Legalábbis az én időmben így volt.


A városban ultrahangoz még a Deák, de ő megbízhatatlan. Nálam eljátszotta, hogy nagyon kicsi a magzat és kellene ultrahang, profi géppel két múlva, elrohantam az orvosomhoz, mit szól hozzá és azt mondta, itt van a papíron a becslés 900 gramm a magzat 24 hetes, és mondta akik világra jönnek 24 hetesen 4-500 grammosak, hogyan lenne kevés a 900 gramm, és kérdezte ki volt Deák doktor? És aztán meséltem még jó pár embernek orvos barátnőmnek, védőnőnek, védőnő barátnőmnek, mind egyszerre mondta Deák doktor? Évek óta csinálja, beparáztatja a kismamákat, hogy járjanak hozzá. És rábeszéli, ez egy nem annyira jó ultrahang van jobb, kicsit drágább, de..

Szóval ő megbízhatatlan.

2011. dec. 30. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!