Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Barna folyás/váladék. Miért...

Barna folyás/váladék. Miért van ez?

Figyelt kérdés

Múlt hónap óta próbálkozunk a párommal (2x volt megszakításos és 2x élvezett belém-utóbbinál 3 nappal a mensivárás előtt). Ápr. 3-án kellett volna megjönnie,de nem jött(folyamatosan negatívat teszteltem /3 db-ot/),hanem csak 2 héttel utána (12-én) jött meg,és szerdán kellett volna h elmúljon (aznap együtt is voltunk). Azóta folyamatosan ilyen világos barnás folyásom v váladékom van,hajnalba és reggel jó sok jön,napközbe szinte semmi,a wc papíron,tisztaságin szinte meg se látszik a színe,csak a vattapamacson világos barna,szaga hasonlít a folyáséhoz,nem viszket,nem ég.Néha fájdogál is a hasam, és vmi enyhe nyomást is érzek itt-ott,de nem sokáig és nem olyan intenzíven fáj,mint amikor megvan.Szerintetek ez mitől lehet?Gondolkoztam azon is h méhen kívüli terhesség,ezért még múlt héten csináltam a biztonság kedvéért 1 tesztet,szintén negatív lett,na most,eltelt már egy hét...Mit csináljak?Én már szinte mindenre gondoltam... :/

Tudnátok segíteni?Tanácsot adni?

Egyébként szedek terhesvitamint (femibiont)

24/L


2013. ápr. 21. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem szedtél gyógyszert? Mert annak az abbahagyása szokott kavarodást okozni a ciklusban. Ha a teszt negatív, akkor nem lehetsz terhes. Hamarosan peteérésed lesz, azt is érezheted. Nekem nagyon erős középidős fájdalmam lett onnantól, hogy elkezdtünk próbálkozni, szó szerint össze kellett görnyedjek, annyira fájt. De több dokinál is voltam, mindegyik azt mondta, hogy azért van, mert próbálkozunk.
2013. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

fogamzásgátlót 6-7 évig szedtem és tavaly októberbe hagytam abba,szóval rég kitisztultam szerintem,mert az előző 2 mensim normálisan megjött,görcsöltem is... (bogyóval nem fájdogált a hasam ha megjött)

hogy lehet a próbálkozástól barna folyást és görcsöket produkálni?ezt nem értem :) ezt mondta konkrétan a doki?

2013. ápr. 21. 13:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem csak a fájdalom volt meg erősen, de az is a peteérés előtt 1-2 nappal. A folyásodra nem igazán tudom a magyarázatot, de amikor én mondtam a dokinak, hogy mióta fáj a hasam, akkor rákérdezett, hogy mióta próbálkozunk, és a kettő dátum egybeesett, akkor mondta, hogy látja, ezért. Gondolom a testem felismerte a dolgot (valószínűleg a spermára reagált így, ami a gyógyszerszedés alatt nem jelentkezik, mert az ugye elnyomja), és valahogy ilyen tüneteket produkáltam. Érdekes, hogy mióta szültem, meg se érzem a peteérést.

Szerintem a dolog megér egy látogatást a nőgyógyásznál, mert a barnázás hormonproblémára is utalhat.

2013. ápr. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Kitti BABA23 válasza:
nem vagyok terhes vagyi nem tudom szeretnénk babát a párommal de volt egy vetélésem es felek tesztelni 18.án kéne megjönnie a mensimnek de tegnap óta barna folyasom van de csak hamegtörlöm akkor de hol van hol nincs szurkál a hasam de az sem mindig mitől lehet ez es rendszeressen van meg a mensim február 15.en volt az első napja 20áig tartott segitsetek
2015. márc. 13. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!