Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhesség jele:sok hüvely...

Terhesség jele:sok hüvely váladék vagy szárazság?

Figyelt kérdés
Légyszi aki tudja írja le a véleményét!már 2 napja késik!

2012. máj. 1. 21:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

A folyás megváltozik, megváltozhat a várandóság során, de ezeket a "tüneteket", változásokat más is okozhatja!

Teszttel jobban jársz!

30 hkm

2012. máj. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Száraz vagyok mint a sivatag.Csinálok tesztet persze csak szeretném tudni kinek mi a tapasztalata.
2012. máj. 1. 21:12
 3/12 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Peteéréstől én is száraz voltam,előtte mindig volt folyásom! Most 29 hetes vagyok!nekem az volt az első jel!
2012. máj. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
száraz voltam
2012. máj. 1. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem pont hogy bő fehéres folyásom van, bár az csak a nemvárt óta.
2012. máj. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Én ha felnyúltam a hüvelyembe, akkor mindig volt kis krémes-ragacsos folyás. Most, hogy terhes lettem, mintha bepisiltem volna, olyan érzésem van. Ha már csak odanyúlok picit, akkor is érzem. Szerintem ha mindig folyásod van, és peteérés után, mensi előtt száraz leszek, akkor az lehet gyanu jel, meg persze fordítva. Ami nem megszokott, az mindig gyanus :)))

2012. máj. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
*száraz leszel ! :) ezt akartam irni! :)
2012. máj. 1. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én is száraz voltam terhesség előtt, viszont az első jelem a bő folyás volt. Már rég szültem és megint száraz vagyok. Tényleg mindig az "új" a gyanús =)
2012. máj. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Mindig volt folyásom és ezért furcsa hogy most semmi.Elmentünk fürdeni ebben a melegben és tettem fel egy tampont,esetleg ha még is megjönne, alig bírtam levenni,szó szerint fájt!
2012. máj. 1. 23:08
 10/12 A kérdező kommentje:
Akkor remélem ez most gyanús:)
2012. máj. 1. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!