Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem találok szavakat erre,...

Nem találok szavakat erre, ember az ilyen, aki halála éhezteti a gyerekét?

Figyelt kérdés
[link]
2013. ápr. 22. 05:37
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
borzasztóan felkavaró az eset.Én sem tértem sokáig magamhoz.felnött,gyermeket vállaló emberek hogy képesek erre,egyszerűen nincs magyarázat.valahogy ilyenkor kikivánkozik belőlem,hogy talán mégsem volna butaság a halálbüntetés visszaállittása
2013. ápr. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

a halálbüntetésnél rosszabb, ha börtönt kapnak, hidd el. Fogják ott várni őket, tárt karokkal.

Engem is megrázott az ügy, én két napig folyamatosan sírtam, még most is néha, annyira felkavar. :(

2013. ápr. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
állítólag a héten derülnek ki az ügy részletei, de én a nagyszülőket, és a kertészt is dutyiba tenném. Erre nincs semmilyen enyhítő körülmény...
2013. ápr. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
otthonszült, elutasította a háziorvost, a védőnői szolgálatot...ilyen nincs...
2013. ápr. 22. 09:06
 5/14 anonim ***** válasza:

1: Hidd el, az ő esetükben rosszabb a börtön. Az ilyeneket a legelvetemültebb rablógyilkos is megveti.


Én attól félek, hogy kiderül gyogyósok (legalábbis szereznek papírt arról, hogy nem beszámíthatóak).


Azt nem értem, hogy a velük élő nagyszülők miért nincsenek előzetesben. Ez nem olyan eset, hogy apuka hirtelen felindulásból úgy megcsapta a gyereket hogy belehalt, és a jelenlévők már nem tudtak semmit tenni, itt a nagyszülők is sárosak voltak és nem kicsit.

2013. ápr. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

a sok borzalom ellenére én mégis reménykedem abban, hogy itt lesz valami enyhítő tény is a kisfiúra nézve. A mai legújabb hír, hogy kamerafelvételeket foglaltak le a házban. Remélem semmi rosszat, és kiderül, hogy csak rövid ideig éhezett a kisfiú.

szegény gyermek, remélem odafent látja, mennyien kiállunk érte...

2013. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
igatad van 5.én is ezen meditálok,hogy a végén kihozzák őket bolondnak,és szépen eléldegélnek egy intézményben.felháboritó
2013. ápr. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

5. vagyok


7: Pedig ez lesz, egyre biztosabb vagyok benne.... Aki azt hiszi, hogy fénnyel lehet táplálkozni az zakkant, tehát nem beszámítható, berakják őket valami intézetbe és állítom pár év múlva "gyógyultként" fognak kisétálni. Aztán még annyi gyereket csinálnak, amennyit csak tudnak...


Kár, hogy nem lehet kényszer sterilizálást elvégezni rajtuk.


Afölött nem tudok napirendre térni, hogy a nagyszülők miért nincsenek előzetesben.

2013. ápr. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Sajnos aki ilyen kegyetlenségre képes, az másra is......:(
2013. ápr. 22. 11:09
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Oké az egyik depressziós, a másik meg elmebeteg, és a másik 2-3? Símán végig asszisztálták ezt az egészet, és nem kértek külső segítséget?

3 ici-pici gyerekem van, tudom milyen, amikor éhesek és üvöltenek, sírnak, mert 2percet sem tudnak várni a kajára. Az a szegény nyerek mennyit sírhatott? Mit élhetett át?! Egy fogyasztói társadalomban egy gyeerek éhenhal? És ezt a "szülei végignézik"! Borzasztó!!! Az ilyenek nem is emberek!!

2013. ápr. 22. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!