Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mikor érdemes szülni? Hány...

Mikor érdemes szülni? Hány évesen?

Figyelt kérdés

Többen ráébresztettek, hogy eléggé elszúrtam az előzőt (őszintén megvallva konkrétan ebben a témában még nem írtam ilyet). Szóval, aki nem unja még nagyon, megtenné, hogy kitölti nekem (újból). Nagyon szépen köszönöm, és ne haragudjatok!


[link]


2013. ápr. 23. 10:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Mire kell ez neked?
2013. ápr. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Vizsga.
2013. ápr. 23. 11:02
 3/9 A kérdező kommentje:
Második szakmám tanulom.
2013. ápr. 23. 11:02
 4/9 anonim ***** válasza:

Legyen érett felnőtt személyiség, stabil párkapcsolatban éljen és rendelkezzen a szükséges minimális anyagi feltételekkel. Ez van, akinél megvan 19 évesen, és van, akinél soha nincs meg.

Fizikai szempontból a 20-30 év közötti időszak az ideális, ilyenkor a legtermékenyebbek a nők, és a kihordás/szülés is a leginkább kockázat mentes, de az egyéni adottságok módosíthatják ezt.

Én 30, 32, 35-el szültem a gyerekeimet.

Fizikai szempontból az utolsó pillanatban, vagy inkább azon túl, sok problémám akad, lelki szempontból soha jobbkor.

2013. ápr. 23. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja, kiöltöttem az ívet is... :o)
2013. ápr. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kitöltöttem a tesztet.


Szülni akkor érdemes mikor megérünk rá (anyagilag bírjuk vállalni megfelelő társ és körülmények ami nem feltétlen saját házat jelent, mert ennyi idősen is max csak hitel van nem saját ház...)


Én 21 évesen gondoltam késznek magam rá. A második gyerekre nehezebben értem meg Őt most várjuk kellett egy jó pár év.

3 végzettségem van, érettségim nincs. Tanulni még szeretnék (egyszer).

A felelősségteljes gyermekvállalás sok féleképp kinézhet...

Nekünk a Gyermekünk születése kemény fél millióforintba került. Mi magunk intéztünk mindent, nem vártunk el segítséget. Tesóm tőlünk örökölt mindent neki az orvosunkat kellett kifizetnie csak, aki 100at kért a szülés levezetéséért.


Én a gyerekemet örzöm és nevelem és a környezetét megválogatom ha tesóméknál van beviszik a gyerekeket a füstös kocsmába az alkeszok közé jópofizni... Megy spanolgat gyereke mikor kire van bízva, a társa azt mondják nem alkesz de a piáról 2 napra se bír lemondani. Röhögnek azon hogy a gyerek rámutat az unicumos üvegre és mondja hogy apa inni...


Tesóm majdnem 30 a párja 40 kicsit más korosztály és abszolút felelőtlenül élnek.

Én 26 évesen úgy gondolom felnőttebb és komolyabb vagyok mint ők lennének bármikor is. Gyermeket várnak most azért mert nem volt gyógyszert venni...

2013. ápr. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 zabmester ***** válasza:
Kitöltöm szívesen újra, én mániákus kérdőív-kitöltő vagyok, úgyhogy ha kell, jöhet még :D
2013. ápr. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
kitöltöttem :)
2013. ápr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Lesz még :) :)


Csak az a szülés utáni első 6 hónapról

2013. ápr. 23. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!