Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Housing Benefit? Valaki segítene?

Housing Benefit? Valaki segítene?

Figyelt kérdés

2 hete igényeltem meg a housing benefitet, múlt pénteken meg is kaptam a határozatot, de egy ép értelmes mondatot nem találok rajta. Csak a sok számolgatás, amiből nem tudok kimenni, hogy most kapom-e vagy nem. Eddig nem érkezett a számlámra pénz. A legvégén vagy egy mondat: "Your benefit award is based on a Local Housing Allowance of 103.85

The size criteria used is 2 bedroom." Én ezt úgy értelmezem, hogy járna, meg a csávó akitől az igénylőlapot kértem, ő is megnézte, és azt mondta elvileg a maximumot megkaphatom. Ha valaki tudja, megmondanátok légyszi, melyik nap utalnak, vagy hogy mennek itt a dolgok? Köszi a segítséget előre is.



2013. ápr. 23. 17:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Te most miről beszélsz? Bizti jó a kategória?
2013. ápr. 23. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Megnézetem van még egy pár kérdés ezzel kapcsolatban ebben a kategóriában azért raktam ide. Angliai anyukák fogják érteni.
2013. ápr. 23. 17:24
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia.

Eloszor is az ugyintezonek el kelett volna magyaraznia azt a "sok szamolgatast".

Van olyan a hatarozaton hogy "Your weekly benefit award is :...valami osszeg(annyi lesz hetente)

Vagy olyan hogy The benefit starts on....datum

2013. ápr. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Meg van köszi. Egy nagy 0. Megint.
2013. ápr. 23. 20:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!