Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Dama Nóra, manóra? Együtt...

Dama Nóra, manóra? Együtt ilyen vicceset ad ki adnád, nem adnád?

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nagyon szeretnénk a Nóra nevet de a család névvel együtt manóra lesz egyben kimondva. Gondoltunk rá hogy esetleg akkor Eleonórát adnánk vagy Leonórát, de akkor is mindenki Nórizni-Nórázni fogja. És ez a kérdésem hogy nagyon kiszúrnánk vele ugye? Mert az embereknek ha hallják hogy Nóri nem az fog eszükbe jutni hogy esetleg nem Nóra hanem más név. Ha második névként adjuk neki de ugyanúgy Nóraként használjuk akkor is ez a gondom amit előbb írtam.
2013. ápr. 24. 18:19
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szerintem legyen Eleonóra, úgyis úgy fog bemutatlozni.én Dórit ismertem, aki Teodóra volt.
2013. máj. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia! Választottatok már nevet?
2013. jún. 1. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!