Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen vicces/aranyos/"ciki"...

Milyen vicces/aranyos/"ciki" dolog volt, amit mondott/tett a férjed/párod a várandósságod alatt, vagy amíg kisebbek voltak a gyerekek?

Figyelt kérdés
Csak szeretem az ilyen történeteket, nagyon jókat szoktunk nevetni rajtuk. (Bár én többet szoktam bénázni, mint Ő.)
2013. ápr. 28. 10:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
nagyon vizesedtem, tiszta gombóc lettem a végére. Egyik este megsimogatta az arcom és ezt mondta: nem baj,hogy ekkora lettél azért még szeretlek.. ó, köszi! :-D az első, amin még a doki is nevetett: terhesség megállapítására mentünk a nőgyógyászhoz, bejött velem a férjem is, a doki kérdi, hogy mi újság, mit szeretnénk, a férjem válaszolt: terhesek vagyunk.. :-D
2013. ápr. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ahh, ez jó... :)
2013. ápr. 28. 13:03
 3/4 anonim ***** válasza:
93%

Az én párom is ilyen... Múltkor mondta a dokinak, hogy "nem szeretnénk epidurális érzéstelenítést", én meg ránéztem, hogy "nahát, te sem!?" :)

Szerintem aranyosak, ahogy többes számban terhesek velünk együtt. :)


Ő állandóan cikizget, a 38. héten járok, elég nehezen alszom, így az ágyban már van 3 párnám (2 a fejem alá, egy a hasam alá), kell a takaróm, meg egy vékony pléd (ha melegem lenne csak azzal takarózom), illetve néha a szoptatós párnát is előszeretettel ölelgetem, ő már alig fér el mellettem, és este is megjegyezte, hogy ez bizony szó szerint a fészekrakó ösztön, olyan vagyok, mint a hörcsögök, begyűjtök mindent magamnak... Ma is elmentünk egy kisállatkereskedés mellett, és megkérdezte, hogy vegyünk-e nekem almot... :)

2013. ápr. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
39%

Én ugyan már megszültem másfél éve, de még megvannak a vicces sztorik :) Pl mikor megvettem a szoptatós párnát, az elején röhögött, hogy vicces vagyok ahogy rajta alszok, aztán egyszer rajtakaptam, hogy a déli szunyókánál ő is azon aludt el :D Aztán közölte, hogy ő is akar egyet :) Aztán volt olyan időszak a vége felé, mikor már irányba állt a fiunk, hogy nagyon gyakran kellett pisilni, és nevetéskor vagy tüsszentéskor néha becsurgott... Ő meg persze volt, hogy röhögtetett, hátha, aztán egy alkalommal annyira jól sikerült a nevettetés, hogy le kellett guggolnom az ágy mellé, mert éreztem, hogy ennek már mindegy. Utána percekig azért nem tudtuk abbahagyni a röhögést, mert csak néztük a tócsát :D

Szintén a végén jártam, baromi vizes voltam, augusztus, baromi meleg, leültem anyóséknál a nyárikonyhába és kinyújtottam a lábom, erre a drágám megjegyezte, hogy igazán megmoshatnám a lábom, mert izzadt szaga van. Erre én, megmosnám én, ha elérném... Na erre anyóstól kért egy lavórt, meg szappant és megmosta nekem a lábamat :)

2013. máj. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!