Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van ílyen? Egyedül álló szülő...

Van ílyen? Egyedül álló szülő aki 10-12 órában dolgozik?

Figyelt kérdés
Az óvónők egy fórumon gyalázzák az egyedül álló 12 órában dolgozó édesanyákat rendjén van ez?

2013. ápr. 14. 21:53
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Melyik fórum ez? Be tudnád linkelni, kérlek?
2013. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
75%

Egyébként egyáltalán nincs rendjén.

Minden tiszteletem azoké a nőké, akik azért, hogy el tudják tartani a gyereküket/gyerekeiket, ekkor áldozatot vállalnak.

2013. ápr. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem a kérdésre válaszolok ugyan, de nálunk az óvónők azon vannak, hogy a gyerekek minél kevesebbet legyenek az óvodában. Ezek után a kérdésben megfogalmazott dolgon sem csodálkoznék.
2013. ápr. 14. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
68%
Igen, és az a szomorú, hogy ezt egyre több helyről hallom. :(
2013. ápr. 14. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Az én anyám ennyit melózott mindig, soha nem volt velem, ha nem melózott pasizott. 16 évesen megszült, mama nevelt fel, meg papa... ő meg melózott és szórta a pénzt. (nem rám, mert azt a nagyszüleim finanszírozták :() Most meg hogy felnőttem, azzal jön, hogy ő EGYEDÜL nevelt fel ... :/

De egyébként le a kalapom az olyan nők előtt akik ennyit dolgoznak, hogy eltartsák a gyermeküket. Nem hinném, hogy gyalázni valók... :/

2013. ápr. 14. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 zabmester ***** válasza:
Sajnos van ilyen, vagy mert muszáj neki ennyit dolgozni, hogy megéljenek, vagy mert nem talál másmilyen munkát. De fel nem tudom fogni, hogy egyes óvónők hogy lehetnek ilyenek, hogy még a szülőt gyalázzák, amikor azért dolgozik, hogy megéljenek a gyerekkel. Milyen egy szemét az ilyen szülő, mi?
2013. ápr. 15. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Ime a story

Sziasztok!


28 éves vagyok Van egy kisfiam egyedül nevelem. Ő most 5,5 éves. önkormányzati ovodába jár. Ez a harmadik ilyen ovoda. Az elsőt azért hagytuk ott mert elköltöztünk. A másodiknál pedig az óvónők miatt kellett váltanunk. A mostani ovoda ahová a fiam jár szuper. Tehát vannak különbségek ovodák között és óvónénik hozzáállása között.

Hatra járok dolgozni és este hatig tart a munkaidőm.



12 órában dolgozom 6kor kezdek 18 órakkor végzek! Szerencsére a munkahelyem nagyon közel van így kb 10 perc alatt ott vagyok! Beadom a gyereket és megyek dolgozni. 17 órakkor elmegyek a gyerekért az oviba, aztán vissza megyek dolgozni! Szerencsére nagyon rendesek a munkahelyem ha 5-10 percet kések a melóból azért nem szólnak megengedik hogy elmennyek a gyerekért az óviba és hogy bevihetem a munkahelyemre!

2013. ápr. 15. 09:36
 8/18 A kérdező kommentje:

Erre a válaszok

Ilyet egy szülő nem ír be. :-((


Na, minket te ne szédíts. Kb 12 órát van az a képzeletbeli gyermek a képzeletbeli óvodában, és a képzeletbeli munkahelyére még12 órai óvodai tartózkodás után nem hazaviszi a gyermeket, hanem a képzeletbeli munkahelyére viszi.

Ha, igaz lenne, akkor az a gyermek nagyon sokszor beteg lenne a kimerültség folytán. És az a anyuka keveset lenne a munkahelyén. De hát az egész kitalált történet, a valósághoz semmi köze, azaz a képzelet és a a véletlen műve :-))


Engem nem érdekel, hogy ki, milyen alapon vállal munkát. (feketén vagy sem) ez az ő dolga.

A gyerek sok időt tölt az oviban, 10-12 órát, annak következményeiről írtam. Képzeletbeli jelzőt sem véletlenül használtam. Abszurd volt az a történet, már csak a gyerek teherbíró képességét is tekintve. Azért, mert valaki mindenáron hozzászól, mindenáron hihetetlen történetet tákol, azzal nem segíti elő a fórumozók empátiát. Nem kell az óvodapedagógusokat hülyének nézni. Sok tapasztalatunk az ilyenekre rácáfol.

2013. ápr. 15. 09:39
 9/18 A kérdező kommentje:

Egyenlőre nem szeretném a fórum kilétét megnevezni! Mert nem szeretném hogy ez miatt valami bonyadalmam legyen..

Még nem írom meg de ami késik nem múlik!

2013. ápr. 15. 09:42
 10/18 anonim ***** válasza:

Ne érdekeljen, hogy mit írnak ott. Dolgozni kell, mert ebből él meg a család. A többieknek pedig semmi közük hozzá.

Szeresd a gyereket és kész.

2013. ápr. 15. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!