Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Csinált valaki már olyat,...

Csinált valaki már olyat, hogy a (21éves fia) barátnőjét nem tudta elviselni, és kirakta a szűrét? Milyen lett utána a saját fiával a kapcsolata? Nem üldözte el a saját gyerekét maga mellől?

Figyelt kérdés
Szívesen ki hajítanám a kis csajt, de attól félek nehogy a saját gyerekemet marjam el magam mellől.Szülői meglátásom szerint 1 éves kapcsolatuk alatt ők sem jönnek ki egymással túl jól! Meddig nézheti egy szülő a fiatalok nézeteltéréseit? Szerintetek mi az a pont amikor már egy szülőnek minden képen közbe kéne járnia? Egyáltalán jó ha a szülő bele szól bár mibe is a fiatalok kapcsolatánál? Vagy mindent hagyni kell , majd megoldják,és a saját kárukon tanulnak? Ha nálunk van a csaj egész egyszerűen fagyos a légkör az egész házban. A fiúnk is feszültebbnek tűnik, és mikor itt van a csaj minket is félvállról kezel. Szinte útban vagyok a saját házamban.
2013. ápr. 28. 13:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
20%

15 is majd így fog járni

"Jajjj nem is biztos hogy rossz a kapcsolatuk,csak neked nem szimpi a csaj.Ilyenen én is átestem.Meg volt győződve az anyósjelölt arról,hogy nekünk ez nem megy,és majd ő véget vet a kapcsolatunknak,ezt csinálta amit te akarsz.Elmondom a fia azóta se látta.10 év telt el.Úgyhogy naaaa....gondolkodjunk ezen!"

2013. ápr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:
Kiváló válaszokat kaptam! Köszönöm mindenkinek a hozzászólását! Így ismeretlenül is le lehet vonni , kik voltak a komoly válaszolók,akiknek némi tapasztalatuk is van ez ügyben, és kik azok akiknek még gyerekük ugyan nincs, mert vagy nem jön össze nekik, vagy nem merik fel vállalni,vagy a koruknál fogva is lehetetlen még, de az észt az osztják! Őket tiszta szívből üdvözlöm! Csak annyit üzennék nekik, eljön még az ő idejük is, mikor a saját gyerekükért fognak aggódni!
2013. ápr. 28. 18:11
 23/29 anonim ***** válasza:
41%

Sok válaszolóval szemben, én nem kárhoztatom a kérdezőt. Sőt...

A fiad 21 éves, emlékszem, amikor én voltam 21 annyira kevés élettapasztalatom volt, na és persze mentem fejjel a falnak, és sok mindent megcsináltam, amit ma már nem tennék... A kiscsajt el tudom képzelni milyen, annak ellenére, hogy nem írtál róla többet, valószínűleg üres, felszínes, pénzorientált, mint a legtöbb 20-on éves lány, tisztelet a kivételnek. Bár nem írtad, hogy nálad lakik e, feltételezem nem, mivel írod, hogy "ha nálunk van", tehát gondolom az ott tartózkodás nem folyamatos. Én a helyedben a fiaddal beszélnék először, felnyitnám a szemét, hogy ez a nőcske nem hozzá való.

Én együtt érzek veled, és átérzem, hogy a gyerekednek a legjobbat akarod. Ne hallgass azokra, akik írják, hogy "hogy jössz te ahhoz, hogy beleavatkozz" bla bla bla... Természetes, hogy a fiadnak a legjobbat akarod, és lehet, hogy a jövőben még megköszöni neked, ha talál egy normális, hozzá való lányt...

2013. ápr. 28. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
34%
Szívesen! Kiváló anyának csakis kiváló válaszokat adhatunk! Ha nem is tetszik! De miért is kérdezel! Ha csak a neked tetsző válaszok elfogadhatóak számodra! Ja igen! Sajnálom a fiad! És a barátnőjét! És kevesebb felkiáltójellel is értjük ám...
2013. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
40%

23. voltam


Még annyit, hogy a sok egy-követ fújó válaszoló gondolkodjon már egy kicsit, egy csöpp empátiával a kérdező fejével...Ti mit tennétek, ha a flegma kis nő a saját házatokban kinézne benneteket? Ugyan már, persze valószínű eltűrnétek, ezt ti sem gondoljátok komolyan! Feltételezem a kérdezőnek a gyereke boldogsága a legfontosabb, de a mai huszonéves fiatalok sokszor csak azért vannak együtt valakivel, mert ha ló nincs szamár is jó alapon, a baráti társaság ne mondhassa, hogy egyedülállóak stb... Nem feltétlen akar egy anya rosszat a gyerekének, azért erről is gondolkozzatok már el. Szerintem a kérdezőnek az égegyadta világon semmi baja nem lenne a fia választottjával, ha az normálisan tudna viselkedni, ill. nem nézné ki őt a saját házából. Szerintem ez evidens.

2013. ápr. 28. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
33%

Csak halkan megjegyezném, hogy így kissé egyoldalú lesz a mérleg,

ha a nem tetsző válaszokat mindig kitörlik!!!

(avagy kitöröltetik)

2013. ápr. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Szerintem először a fiaddal beszélj és mondd el neki a véleményed hogy mi a problémád a barátnőjével. Ha nálatok lakik a leányzó(vagy csak feljár hozzátok), bizony alkalmaszkodnia kell a Ti szabályaitokhoz.


De közösen is leülhettek, és meg lehet szépen finoman mondani a kis barátnőnek hogy így nem viselkedünk vendégségben.

2013. ápr. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
50%
Olvastál már anyós vicceket? Nem ismersz még magadra?
2013. ápr. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Ha ilyen anyám lenne, mint te, akkor igyekeznék minél hamarabb különköltözni és lehetőleg minél kevesebbet látni!
2013. dec. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!