Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Ételek bevezetése » Hozzátáplálásnál ill. utána...

Hozzátáplálásnál ill. utána használtatok-e tejpépet, tápszert a bébiétel elkészítésénél, vagy saját főzőlével, esetleg anyatejjel, kekszel, stb. sürítettétek?

Figyelt kérdés
Mikor kezdtétek, ha anyatejjel tudtatok táplálni?

2013. ápr. 17. 13:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Anyatejes babám van. 6hósan kezdtem a kóstoltatást és kb 7-8hósan a hozzátáplálást. Annyit evett, amennyit és utána anyatejet kapott. A végén kiváltottuk és már csak inni itta az anyatejet. Kb 10hósan, kapott vizet először.

Bébiételt készen vettem

2013. ápr. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Anyatejes, 6 hónaposan kezdtük. A gyümölcsöket gabonapéppel sűrítem, a főzelékeket krumplival.
2013. ápr. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én minden főzelékbe és az esti gyümölcsrizsbe teszek anyetejet. Egyrészt nekem lassan 6.5 hónapos babám annyira imád kanállal enni, hogy már csak reggel-este hajlandó normális adagot szopizni, így tudom növeli a tejalapját naponta. Másrészt édeskésebb íze lesz a főzeléknek, jobban megeszi. Én főzőlével nem sűrítek semmit, mert én fóliában a sütőben párolok a vitaminok miatt. Tejpépet pedig sokadszori próbálkozásra sem szereti, úgyhogy azt nem adok neki.
2013. máj. 6. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!