Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rota oltás ellenére vírusfertő...

Rota oltás ellenére vírusfertőzés? Járt így más is?

Figyelt kérdés
Most jöttünk ki a kórházból, 3 nap folyamatos infúzió után. Még mindig hány néha, pedig már az 5. napon vagyunk. Rota oltást megkapta, mégis megfertőződött. Más járt így?
2013. ápr. 29. 14:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen. Mi is elkaptuk (nem volt oltva) 4 ágyas szobában a többi 3 gyerek igen.

Mi 4 éjszakát töltöttünk bent, de utána már nem hányt.

2013. ápr. 29. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sajnos előfordulhat. Az oltgás nem véd az összes vírustörzs ellen. Az én kislányom is megkapta, igaz, ő nem kapott oltást. 5 napig volt bent, de utána már nem hányt.
2013. ápr. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

az oltás csak néhány törzs ellen véd a 36-ből.

Ráadásul nem is magyar igények szerint van kialakítva az oltóanyag, így természetesen nem az itthon járványos rota ellen véd

2013. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A gyerekek közül, akik a mi rendelőkbe tartoztak, átlag 10- ből 9-en elkapta a rotát, illetve más "hányós-hasmenéses" vírust. A rota oltás csak kevés ellen véd. Én nem is szoktam tanácsolni. Teljesen felesleges, a sajátjaimnak sem adattam be... (pedig tudom, hogy mivel végződhet, egy ilyen betegség, de teljesen felesleges)
2013. ápr. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!