Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szfvári kismamák olyan uh...

Szfvári kismamák olyan uh ahol megnéznék a babám nemét és nem 12 ezer ft van a városban vhol? Budapesten és számos városban van ilyesmi.

Figyelt kérdés

Tehát hogy nem teljeskörű fél órás pl. 4 d uh hanem "csak" ilyen állapotfelmérő uh vagy csak a nemét megnéző uh.

Ilyenre gondolok mint itt is:

www.hepinet.hu

Itt van olyan hogy 6900 ft a magzat nemének megállapítása.

Azt sztk ban ill. nővédelmiben eddig is hiába kérdeztem, állítólag nem látszik meg nincs idő erre én ezt nem hiszem és nem akarom csak akkor megtudni a nemét mikor kibújik.

[link]


2013. ápr. 29. 14:30
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Lehet, hogy félre értek valamit, de szt terhesség alatt 4 kötelező uh van. A 12. heten még minimális szinten esély, hogy lássák a német, francia siker következő. Uhon Mârka még mondjuk, persze, ha mutatja magát. Ezért nem kell külön fizetni.
2013. ápr. 29. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Bocsi, hülye telefon tele írogatta amit írni akartam, azért remélem érthető.
2013. ápr. 29. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Tudom mikor vannak a kötelező uh-k csak az a baj hogy az "sztk" (értsd tb ) vizsgálatokon nem nézik/nézték meg a nemét eddig mindannyiszor leráztak e tekintetben hogy nem látszik, meg ilyesmire nincs idő menjek magánba.

De én nem akarok 12 ezer ft-os 4 d uhra menni a kórházba (tudtommal az van) mert már voltam 4 d-n terhességem során (máshol csak még kicsi volt a baba nem lehetett biztosra mondani semmit így inkább nem mondtak semmit) és ennyi pénzem nincs hogy most még egyszer 12 ezret kiadjak erre a kb. 5 percre míg látótérbe hozzák a lába közét.

2013. ápr. 29. 15:10
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha ezért felmegyek Bp-re (mert ott tuti van ilyen kis uh is) akkor meg ott vagyok már anyagilag majdnem mintha itt kifizetem a kórházas bejelentkezős 4d uh-t.:(
2013. ápr. 29. 15:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Tök durva, kinél voltál? Nekem volt saját dokim, de a nővédelmiben ugyanúgy megmondta a doki, kérdés nélkül, sőt mivel többször kellett mennem a szokásosnál, többnél is voltam, szinte mindegyik rákérdezett, hogy akkor tudja a nemét ugye?
2013. ápr. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hú hát több mindenkinél Nagy, Szőke Katalin, Mohos, meg egy idős pasi nem tudom a nevét...
2013. ápr. 29. 19:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!