Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák! Mivel szedjem ki a...

Anyukák! Mivel szedjem ki a penész foltot a babakocsiból?! Apró kis fekete pöttyök vannak a huzaton.

Figyelt kérdés
Nagyon sajnálnám kidobni, pénzünk nincs másikra, sűrűn használjuk. De így nem ültetném bele a lányomat... A Savo tuti kiszedi a színét is. :(
2013. ápr. 29. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
savo penészölő termékkel
2013. ápr. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
sajnos nem jön ki sehogy. nekünk a pihiszék oldala ilyen. még ecettel is mostam
2013. ápr. 29. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg Vanish szappannal :)
2013. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nállunk a százforintos boltba lehet kapni oxo max folteltávolitó port szines és fehér ruhához egyaránt jó nekem is volt ilyen problémám és már feladtam a próbálkozást de ez bevát éjszakára beáztattam,másnap kimostam,és olyan lett mintha sosm lett volna penészes.A kislányom ruhályát is ebbe áztatom és minden foltot kiszed.Ja és csak 489-ft.
2013. ápr. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aki még ezzel a problémával küzd, ajánlom a figyelmébe a DOMESTOS-t! Az az egy szedte ki maradéktalanul, nem fakította ki a huzatot. (Lime-fekete) (A savo kimarja az anyagot, a színét is kiszívja. Pl feketéből narancssárgát csinál!!!)
2013. máj. 6. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!