Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az Abigél és az...

Mit gondoltok az Abigél és az András névről? "Adható" most egy kisbabának?

Figyelt kérdés
Ikreknek nem túl sok, hogy mindkettő A betűvel kezdődik?

2013. ápr. 29. 22:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
53%
Az András szép, de az Abigél egyáltalán nem tetszik, szerintem is komor és egyáltalán nem nőies.
2013. ápr. 30. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

nekem mindkét név nagyon tetszik!!!


Abigél kislánynak különösen :))

2013. ápr. 30. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

az András nevet imádom,a Kersztfiam is András

az Abigél is tetszik,bár én nem adnám

2013. ápr. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem gyönyörű nevek!! :)
2013. ápr. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik legszebb férfi és az egyik legkülönlegesebb női név! Elárulod a vezeték neveteket? Kíváncsi lennék a hangzására :)


Mi is hagyományos nevet szeretnénk majd adni a csemeténknek :)

2013. ápr. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
50%

Az András (Andris) nekem is nagyon tetszik, az egyik unokatestvéremet és több barátomat is így hívják.

Az Abigél nekem nem tetszik, nem tartom nőies névnek, nekem túl szigorú, de tudom, mindenkinek más az ízlése, és ez így van jól.

Szerintem nem rossz, ha ugyanolyan betűvel kezdődik, mert amúgy a 2 név teljesen más stílisú.

SZerintem ezek egyáltalán nem régies nevek.

2013. ápr. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Engem is Abigélnek hívnak, volt hogy beszólt rá mondjuk az etnikai kisebbség egyik oszlopos tagja, de ezzel szemben, bárhová megyek, szinte mindenhol dicsérik. :) Én nagyon szeretem a nevem, szerintem a bébi is bírná majd.:D Szép estét.:)
2013. jún. 14. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!