Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyit lehet evés nélkül egy...

Mennyit lehet evés nélkül egy 2 hónapos baba? Fel kell kelteni éjjel?

Figyelt kérdés

10 körül alszik el, 6ig nem kel. Eddig egyszer-kétszer felkelt, evett, aludt tovább. De most ezt csinálja.

Egyrészt örülök hogy így van, de picit félek is. Normális ez? Első baba. Anyukám azt mondja keltsem, anyósom azt, hogy ne. Más babás ismerősöm nem nagyon van akinek ezt csinálta a kisbabája.


2013. ápr. 30. 13:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne keltsd fel, tök jó ha ilyen korán beáll éjszaka alvósra.Ha a napközbeni szopiktól gyarapodik rendesen, akkor hagyd aludni,ha éhes, úgyis szólni fog.
2013. ápr. 30. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Napközben eszik sokat, sokszor. Ezért sem értem. De én sem akarom túlkomplikálni, örülök hogy alszik :) csak kicsit parásabb anya vagyok mint gondoltam :D
2013. ápr. 30. 13:39
 3/9 anonim ***** válasza:

Jól fejlődő kisbabát nem keltenék fel.

Lányom 8 hetes korától aludt úgy, hogy este 10 reggel 5 között nem kelt, és nem keltettem.

Ha szépen hízik, nem sárga stb. akkor nem kel kelteni.

2013. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem kell felkeltened!Örülj neki,hogy így alszik éjjel!

Ha,éhes lenne,akkor úgyis felébredne enni.Ha szépen gyarapszik,akkor elég neki csak a nappali szopi. :)

2013. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Kisfiam 8 hetes kora óta átalussza az éjszakákat. Aminek Mi nagyon örülünk. Sőt azóta csak naponta négyszer eszik, de ettől függetlenül nagyon szépen fejlődik most 9 hónapos vidám nyugodt kisbaba. :)

Ne keltsd fel enni, örülj, hogy ilyen hamar laszik már egész éjjel.

2013. ápr. 30. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Disi ***** válasza:
Szerintem se ébreszd fel. Az én kislányom 4,5 hós koráig ugyanezt csinálta. Mi nagyon örültünk neki, hogy magától beállt. Azóta viszont havi 1-2 éjszakát alszik végig :( Kelhetsz még hozzá épp eleget. Nekem a gyerekdokim is azt tanácsolta hogy hagyjam aludni (nappal is) , majd felébred ha éhes. Az én babóm is úgy gyarapodott ahogy kell.
2013. ápr. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nehogy felkeltsd, örülj, hogy ilyen szépen átalussza az éjjelt. A fiam is 8 hetes kora óta nem kell éjjel, eszembe nem jutott felkelteni.
2013. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Teljesen meg vagyok győzve, hogy aludhatok nyugodtan:)

2013. ápr. 30. 14:44
 9/9 anonim ***** válasza:
Élvezzétek a pihenést. Jól fejlődő babát nincs értelme felkelteni. Az én gyerekem is ilyen volt, hálaazégnek :)
2013. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!