Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Klímázós anyuk, egész éjjel...

Klímázós anyuk, egész éjjel alhat úgy a baba, hogy megy a légkondi?

Figyelt kérdés
1,5 éves. Minden reggel koràbban kel, 8 körül szokott, most 6-7 között, melege van, sír, 28-29 fok van már reggel a szobájában. Most is ordított szegény, mert csak az alvás elejére kapcsoltam be a klímát, de ismét delmeledett a szoba. A ti babátok hogy alszik? Hogy csináljátok? Ha ugyhagyom éjjelre 26 fokon? Nem zavaró a folyamatos motorzaj? Engem idegesit, én felkelek rá.
2010. jún. 12. 15:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld ki. 26 fokban biztos nem fázik meg, a moraj a gyereket nem zavarja, sokkal kevésbé zavarják őket a környezeti hangok az alvásban, ha nem pont rá fúj, akkor a huzat se biztos, hogy árt, ezt kell kipróbálni. Ha 1-2 napon belül nem lesz semmi baja, akkor bírja. Az alvatlanság, nyűgösség, szenvedés nem jó alternatíva.
2010. jún. 12. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A mi klímánkat be lehet programozni, én általában úgy állítom be, hogy hajnal kettőig megy, aztán ez kitart reggelig, ébredés után meg alapos szellőztetéssel délig elvagyunk klíma nélkül. A klíma nem a gyerekek szobájában van, hanem a nappaliban, de szépen lehűti a gyerekek szobáját is. Nálunk senkit nem zavar a motor zaja.
2010. jún. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Holnap megnézem, hogy lehet az időt beprogramozni rajta, köszi, jó ötlet! Most 26 fokon megy neki, arra ràjöttem, hogy van csendes üzemmódja is, ez már jobb.
2010. jún. 12. 22:15
 4/5 anonim ***** válasza:
A 26 fok az szerintem meleget fúj, nem hűt, jó hogy hidegebb mint a szobában van, de én mikor tél elején bekapcsolom melegítésre, akkor veszem ennyir. Én alvás előtt bekapcsolom 1-2 órával 22 fokra hog lehűljön a szoba 23 fok köré és a mi szobánk rögtön a fiamé mellett van, nálunk meg megy egész este 22 fokon a klíma és így azért valamilyen szinten megy az ő szobájába is a hűvös.
2010. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez igaz, csak azt vettem észre, azért nem fáztunk meg eddig, mert nem csinálok túl nagy hűtést. Ha kint van 30-35 fok, a 22 fok túl nagy különbség, így ha hazajövünk, mirelitkamrába lépnénk. Meg fürdetés után sem merem a 30 fokos fürdőből vizes fejjel 22- be tenni:) most megint nyöszizett, de mégis visszaaludt , ugyhogy talán jó lesz igy. Èjfél utàn lekapcsoltam, beállitottam hajnal ötre az időzítőt, ugyhogy ezért tud visszaszundizni:) hunyok még egyet én is:) köszi a válaszokat!
2010. jún. 13. 06:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!