Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha dönthetnél, hogy milyen...

Ha dönthetnél, hogy milyen nemű gyereked szülessen akkor döntenél vagy a természetre bíznád?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 30. 20:35
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elsőnél mindegy lenne, másodiknál lehet ellenkező neműt szeretnék és döntenék. :)
2013. ápr. 30. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Nekem mind a kettőm van. Elsőre azt mondanám lány, mert sokkal nyugisabb volt vele a kezdetektől mostanáig(dackorszak:D 2,5éves makacska)

Ugyanakkor a csituló 4éves fiamat ha megnézem, akkor azt mondom fiút akarok.

Szóval csak azt tudom mondani, hogy egészséges legyen, a többi pedig majd jó lesz.

2013. ápr. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

óh az uram elintézte :)

egy kislány (3 éves hisztigép)

egy kisfiú (6 hónapos,maga a megtestesült nyugalom)

2013. ápr. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem jól van ez kitalálva úgy ahogy van, jó hogy az embernek nincs beleszólása.

Mi mindketten lányokat szerettünk volna. Még örültem is mikor kiderült hogy a férjem is két lányt szeretne, mintha azon múlna bármi hogy mi mit szeretnénk:)

Két fiunk van:)

100% hogy nem lehetnék boldogabb lányokkal sem.

Szóval én inkább a természetre bíznám. Szép és jó ha az ember tervez (bármit az életben) aztán az élet úgy alakul ahogy akar. És ettől lesz szép :)

2013. ápr. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

3 lányunk van.

A harmadiknál vágytam kisfiúra, de valahogy éreztem hogy lány lesz ő is. És most hogy már megvan közel egy éve, sose cserélném le! :D

2013. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kisfiút szerettem volna,kislányom lett.Utólag örülök neki,hogy a természet így "döntött".

Nem szeretnék 2.-at mostanában,de ha majd belevágunk a 2.-ba tökéletesen mindegy lesz a neme.

Tehát nem döntenék.:)

2013. ápr. 30. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
nem döntenék. természetellenesnek tartom a beavatkozást. egyedül olyan esetekben tartanaám elfogadhatónak, ahol pl genetikai összeférhetetlenség van a házastársak között ami miatt a fiú gyermek biztosan életképtelen, stb, tehát szigorúan egészségügyi okból. de mivel nem ez volt a kérdés, ezért a válaszom: nem szabad csak úgy beleavatkozni, döntse el a természet
2013. ápr. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Elsőre teljesen mindegy volt, kisfiam született. Másodiknak kislányra vágytam, meg is kaptam. Most várjuk a 3. babát, nem kérdezzük meg a nemét, teljesen mindegy, szeretni fogjuk kukacosan és anélkül is. De a szívem mélyén még egy ugyanolyan kislányra vágyom, mint amilyen van. Egy okos, nyugodt, szót fogadó gyönyörűség. A fiam is gyönyörű és okos, de olyan rossz, mint az ördög.
2013. ápr. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
fiút akartam, és fiam lett! de ha lett volna lehetőségem bebiztosítani hogy fiam legyen meg tettem volna!
2013. ápr. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Nehéz kérdés. Van 2 azonos nemű gyerekem. Ha a választás mellett döntenék, egy harmadik ilyen neműt szeretnék. Direkt nem írtam, hogy fiúk vagy lányok.
2013. ápr. 30. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!