Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » 0-5 éves fiú babával/kisfiúval...

0-5 éves fiú babával/kisfiúval mit lehet játszani?

Figyelt kérdés

Mindenféle játék érdekel!!! Elég lányos beállítottságú vagyok, így teljesen tanácstalan vagyok,tudom ez elég bénán hangzik. Szóval légyszi ötleteljetek!!!!:):)

31h kismami:)



2013. máj. 2. 01:15
 1/4 anonim válasza:
Eltakarod a szemed és mondod neki, hogy hol a baba hol a baba és ekkor szétnyitod a kezed, hogy lássa a szemed és azt mondod itt a baba
2013. máj. 2. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 vuvula válasza:
ha már nagyobb akcióhősöset
2013. máj. 2. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Pl.Kifexel az ágyra és a sípcsontodra fekteted a babát és kicsit felemeled a lábat úgy hogy a sípcsontod vízszintesen maradjon és közben fogod a kezét.Az én öcsém kiskorában nagyon élvezte.
2013. máj. 2. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Ajánlom neked az Anya, taníts engem! című könyvet. Nagyon jó dolgok vannak benne már a baba újszülött korától.
2013. máj. 8. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!