Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen gyerekülést vegyek 4,5...

Milyen gyerekülést vegyek 4,5 éves lányomnak, aki "vékony"?

Figyelt kérdés
Kicsi és alacsony lánykám, 13.5 kg és 97 cm. Még egy darabig (jó darabig) biztosan használnánk, de olyan kéne, ami minél keskenyebb, hogy a 3 gyerekülés beférjen az autóba hátra (van két ikeröccse, már ők is gyerekülésben)Nekik Nannia van, de a lányomét ki szeretném cserélni, mert régi, és nem igazán jó a rögzítése. Szabvány, és mégsem érzem biztonságosnak.
2013. máj. 2. 14:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Én 9-36 kg-ost vennék, vannak a 15-36 kg-os gyerekülések, de azokban valahogy nem bíznék.

Milyen árkategóriára gondoltál?

Esetleg ez?:

[link]

2013. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk Cybex Solution X ülésünk van, a régebbi fajta, amin még nincsenek a fejtámlán kis fülecskék. Szerintem az egyik legkeskenyebb ülés a kategóriájában. Jó a töréstesztje, és még kényelmesebb is, mint a sztárolt Römerek és Concorde-ok.

De szerintem Ti látatlanban nem fogtok tudni venni ülést, oda kell menni a bolthoz, ahol a lehető legtöbb féle ülés van, és bepróbálgatni az autóba, mert a 3 gyerekülést milliméterre be kell majd passzitani.


(Még valami: ha már nagyobb is lesz a gyerek, nehogy ülésmagasitóra váltsatok. Életveszélyes a gyereknek, annál még a semmi is jobb.)

2013. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!