Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért gondolják az anyukák,...

Miért gondolják az anyukák, hogy a Danone termékei a legjobb minőségűek?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor olvasom itt, hogy anyukák a Danone termékeit adják a babáknak és kisgyermekeknek, mivel azt tartják a legjobb minőségnek. Pedig annyi rosszat lehet találni ezekről a termékekről, pl. legkevesebb gyümölcstartalom, stb.
2013. máj. 5. 19:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Mert ennek van a legtöbb reklámja...
2013. máj. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Sajnos a reklámok óriási hatással vannak az emberekre (tudatalatt is). A Danon élen jár a megtévesztésben (sajnos)!
2013. máj. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
85%
Amit a legjobban reklámoznak azt hiszik az a legjobb is!!! Nem feltétlenül az számít a legjobbnak!
2013. máj. 5. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
66%
én is sok anyukát látok aki a danone-t veszi,mert azt hiszi hogy az jó,meg ilyesmi.. sajnos nem jó. :( ha nekem gyerekem lesz,akkor inkább veszek rendes natúr joghurtot,meg gyümölcsöt,és össze turmixolom.
2013. máj. 5. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 acelsziv ***** válasza:
67%
Jól hatnak a Danone agymosó reklámjai. A droidok meg elhiszik, hogy Bifidusz Effendi a perzsa kisember tényleg ott lakik a kis dobozkákban. Az összes független teszt kimutatta, hogy egyáltalán nem jobbak - sok tekintetben rosszabbak - mint más joghurtok.
2013. máj. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%
Így van, a reklám a ludas. Én is megveszem a natúr joghurtot, bele a gyümi. Ebben aztán semmi egészségtelen sincs. Ráadásul tök drága is.
2013. máj. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
83%
Kellemes csomagolás,meg reklám és jobb íz.De a beltartalom nem jobb.Nem is igazi gyümit van benne,hanem valami ízesített zselés vacak.A házi jobb.
2013. máj. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%

Én pont, hogy úgy tudtam, ez a legrosszabb... néhány fajtáját nem is lehet 3 év alatti gyereknek adni.

Vettem már magamnak, de utána olyan furi az utóíze...Messze, messze jobb minőségűek is vannak, olcsóbban.

2013. máj. 5. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
83%
Én is azt hittem, hogy a danone a legjobb, amíg nem volt gyerekem és nem olvastam ezt az oldalt :-).
2013. máj. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
63%
mert nem tudják,hogy antibiotikum is van benne..
2013. máj. 5. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!