Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti ezt engednétek a férjeteknek?

Ti ezt engednétek a férjeteknek?

Figyelt kérdés
Sajnos mi nem engedhetjük meg magunknak, hogy gyümölcsöt együnk. Viszont az oviba heti 1x van gyümölcsnap. A férjem ragaszkodik hozzá, hogy vigyünk minden egyes héten, merthogy szerinte ciki ha nem viszünk. De mondjuk az a pár darab gyümi jó lenne itthonra is. Én engedek neki, hogy vegyen, de ez a mi kajánk pénzéből vesz el. Sajnos egyáltalán nem tudunk gyümölcsöt enni.
2013. máj. 7. 18:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Hát abból a gyümölcsből a te gyereked is enne. Ha nem is hetente, de 2, vagy 3 hetente azért vihetnétek valamennyit, ebben igaza van a férjednek, ha annyira nélkülöznötök kéne emiatt, gondolom a férjed nem ragaszkodna hozzá.
2013. máj. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Minden héten viszünk! És de, sajnos sokat nélkülözünk, de mégis azt mondja hogy vigyünk, mert a gyerek cseszik rá.
2013. máj. 7. 18:36
 3/24 anonim ***** válasza:
95%

Nem is hallottam még ilyenről. hogy működik? mennyit, milyet kell vinni?

Ha nem boltban vesztek és mindig idénygyümölcsöt, nem jó megoldás? vagy vannak ilyen szedd magad akciók.

2013. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
88%
1. vagyok. Akkor beszéljétek meg az óvónővel, hogy ti csak minden 2., vagy 3. héten tudtok vinni, ez is több, mint a semmi. Amúgy az nekem is fura, hogy minden héten vinni kell, nálunk nem kellett ilyen sűrűn.
2013. máj. 7. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

Minden hét szerdán van gyüminap, 2 féle gyümit kell vinni. Holnap pl. 1 narancsot és 1 almát visz.

De nem azzal van a gond, hogy az óvónők szólnának, hanem hogy a férjem ragaszkodik hozzá, miközben pl. én nem is tudom, mikor ettem utoljára gyümölcsöt. Általában ha a dédi hoz, azt elraktározzuk és azt viszi, de sajnos ő sem tud mindig hozni.

2013. máj. 7. 18:47
 6/24 anonim ***** válasza:
79%

Heti 2 db gyümölcs borítja a kajapénzeteket?? Ez kb 300 ft.


Igen, engedném a férjemnek.

2013. máj. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én elhiszem, hogy nagyon be kell osszátok a pénzt, de azért ez mégis túlzás. Most őszintén! 1 alma és 1 narancs kb. 100-120 Ft. Azért ezt mindenki meg tudja venni, akár minden héten is. Meg az oviban a te gyereked is eszik a gyümölcsből, úgy lenne korrekt ha ti is vinnétek. Otthonra azért 1 kg almát 300-400 Ft nem tudtok havonta 1-szer, 2-szer megvenni magatoknak?
2013. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
53%

Sajnos van, akinek 300 ft is sokat számít.

Nekem pl. napi 500ft-ot kell beosztani élelmiszerre.


Ha ki tudjátok gazdálkodni vigyetek, ez oda-vissza működik, a ti gyümölcsötökből eszik a többi gyerek és az övékéből is a tiétek. Próbáljatok olcsóbb gyümit vinni (pl. legtöbbször almát).

2013. máj. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
85%

8-as vagyok

Pont ma vettem 2 db nagyobb almát, 120 Ftba került.

Ez mégsem olyan drága, mint a narancs.

Ha ilyen rosszul álltok az óvónőnek is tekintettel kell erre lennie és nem várhatja el, hogy drágábbat vigyetek (sőt, gondolom van olyan a csoportból aki sosem visz...).

2013. máj. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Tényleg nem drága egyébként. Amit holnap visz azért 150 forintot fizettem. És nem, sajnos tényleg nem eszünk gyümölcsöt. Pedig néha jól esne.
2013. máj. 7. 19:05
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!