Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ehhez mit szóltok? Megéri azt...

Ehhez mit szóltok? Megéri azt a néhány percet! Most nem nyilatkozok, nem akarom a válaszolókat befolyásolni.

Figyelt kérdés
[link]
2013. máj. 9. 09:38
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
ezt már belinkelték ide párszor..
2013. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
Mindig is fenntartásokkal kezeltem az oltásokat. Ez pedig tulajdonképpen az összesre igaz lehet. Választhatóakat ezért sem adattam be. Nem újdonság ez a videó sem. De ha valaki ilyet mond akkor egyből összeesküvés- elméleteket gyárt, idióta, és szar anyának van titulálva.
2013. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Semmit ez egy direkt provokatív videó.
2013. máj. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%

Felesleges provokáció.

Sok, magát rendkívül tájékozottnak gondoló szülő okoskodása, aki az orvosi egyetemet csak képen látta.


Mérgezik a magyarokat! HÚÚÚÚÚÚha, de hangzatos cím...

2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Linkelj egy olyan videóit is, hogy hány gyereket mentett már meg az oltás
2013. máj. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Vagy olyat, ahol pl. gyerekparalízisben lebénult gyerekek vannak, esetleg a spanyolnáthában,torokgyíkban elhunytak száma...
2013. máj. 9. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Én ezt még nem hallottam, bocsi!

Még mindig megbírok lepődni, hogy milyen véresszájú anyák vannak :D Húú nem találkoznék vele szívesen, lehet megölne ha nem bólogatnék egyből....

2013. máj. 9. 09:55
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen. Amikor a hülyék okoskodnak...


Gyerekorvost mondjuk még nem hallottam oltások ellen tiltakozni.

2013. máj. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%

Mit szólok?

1. ennek a videónak eleve olyan a stílusa hogy értelmes emberben visszatetszést kelt eleve, nemhogy komolyan vegyem.

2. azt nem értem benne (a f.bookon kering egy ideje így megnéztem már) hogy ha más népcsoportok akarják kiirtani a rendes tisztességes magyarságot (ki a magyar vethetnénk fel eleve...) akkor hogy van az hogy MINDEN EGYES gyereknek kötelező a kötelező oltás? Nem csak a magyarnak hanem zs.dónak, romának mindenkinek...nem ellentmondás ez picit?

3. Ez tipikusan olyan téma megint hogy lövése nincs az oltások hatásmechanizmusáról a nyilatkozónak meg az átoltottság jelentőségéről (tehát amíg 98% os átoltottság van M.o-n addig egy két nem beoltott gyerekkel semmi se fog történni de ha ez tömeges méreteket öltene akkor visszaugrunk 100-200 évet az időben). Én se nyilatkozom az autógyártásról félinformációkra alapozva, mert halvány lövetem sincs róla.

2013. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
28%
A mi gyerekorvosunk a választhatókat egyáltalán nem ajánlja, a kötelezőekről elmondja a lehetséges mellékhatásokat, mindent, és sokszor elmondta már ő is, hogy sok oltás felesleges már. Inkább homewopátiával foglalkozik
2013. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!