Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Orrmandula műtét kicsi 2-3...

Orrmandula műtét kicsi 2-3 éves gyerekeknél mennyi stresszes? Hogyan viselik a gyerekek? Mi a helyzet a cumival és még néhány ilyesmi kérdésem van

Figyelt kérdés

Szabad utána cumit adni neki? Nem nagyon függő, de azért a stresszes helyzetekben nagyon igényli, illetve alváshoz is...

Mennyit szokás adni a dokinak?

Mi volt a műtét utáni helyzet? Közvetlen utána hogyan viselik a gyerekek és mennyi a felépülési idő?

Ha vannak sote fül orr gégészetis tapasztalatok gyerekkel (kicsi 2-3 éves), az is nagyon érdekelne!

Előre is köszi



2013. jan. 21. 01:02
 1/2 anonim ***** válasza:
51%
Érzéstelenítés után egy pillanatig tart a műtét van egy speciális kanál amivel egy rántással leválasztja.Cumit nem lehet neki adni mert a sebhez érhet
2013. jan. 21. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekünk már 1 éves korától voltak gondjaink, de az orvos azt javasolta, várjuk meg a 4 éves kort, ő ettől kisebb gyereknek nem javasolja a műtétet! Nem tudom, igaza volt-e végigküszködtük ezeket az éveket, de a műtét után egy csapásra minden bajunk megszünt! Kétnapos kórházi tartózkodás volt, egy éjszakát kellett benntölteni. A műtét után hamar magához tért, csak dörzsölgette az orrát, kicsit vérzett még, le kellett foglalni valamivel, hogy ne piszkálja az orrát. Cumit tényleg nem szabad, mellettünk egy 1,5 éves baba volt, nem engedték neki a cumit, sírt, az ujját is bekapta, hát a nővérek kikötötték a kezét!!! Végül az anyukája ölbe vette, úgy tartotta egész nap. Hát ő még túl pici volt ilyenekhez, de már egy 2-3 éves megértheti szerintem, jobb ha előre felkészíted rá. Én meséltem a fiamnak arról, mi fog vele történni a kórházban, és mindent nyugodtan vett tudomásul.

Ja, ne ijedj meg attól amit a kicsivel csináltak a nővérek, ti nem abban a kórházban lesztek, ez egy vidéki kórház, de nem szeretném megnevezni, máshol biztos jobb a helyzet, itt nálunk nincs jó híre ennek a gyerekkórháznak, köztudottan türelmetlenek a nővérek.

Jó gyógyulást nektek!

2013. jan. 21. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!