Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes járássegítőt vagy...

Érdemes járássegítőt vagy bébitaxit venni. Meddig használtátok ezeket?

Figyelt kérdés
2010. dec. 7. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nekünk járássegítőnk volt(egyszerű Tescos). 1 évesen kapta, 13 hósan indult el. Nagyon szerette, legalább 15 hós koráig használta mint járássegítő, utána játszott vele.
2010. dec. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
első vagyok. 1 éves korától hazsnálta is már.
2010. dec. 7. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
0%

bébikompra gondolsz?

nejem védőnő és nagyon nem javasolna, csipőproblémái lehetnek tőle a kisgyerkőcöknek

2010. dec. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk nem volt rá szükségünk, mert a kislányom anélkül is elindult, 10 hónaposan, és nem is tudott mit kezdeni az egy vagyonba került Chicco járássegítőjével. Inkább valami tologatós játékot vegyél neki (pl. bevásárlókocsi), de ez erősen gyerekfüggő is.
2010. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
erre is majd azt mondják neked, h káros, meg nem lehet... a fiamnak nem volt, de a tesóm kislányának volt bébitaxija, szerette nagyon.
2010. dec. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk járássegítő (nem bébikomp) és bébitaxi is van. Mindkettőt kaptuk. Azt hittem felesleges kacat lesz amit kerülgetni fogok, de nem így lett. A járássegítő már az első perctől tetszett neki mikor még csak ülni tudott, mert zenélt, lehetett rajta pörgetni nyomkodni dolgokat.

Mikor felfedezte, hogy felállni lehet vele meg tolni és akkor könnyű közlekedni a lakásban, élmény volt látni ahogy megtanulta irányítani. Nagyon élvezte, hogy most már mehet bárhová, felfedezte, hogy kell a küszöbön átmenni és egy két borulás után, hogy mit nem szabad vele csinálni (pl. teljes erőből tolni, ha elakadt).

Mivel a bébitaxit is lehetett tolni, volt hogy a kettőt váltogatta és azt tolta a visszafelé úton.

Én a helyedben drágát nem vennék, esetleg használtat, mert ugyan nagyon szeretik, de mióta egyedül is megy a totyogás, már nem tologatja őket.

Én bizonytalan szerkezetnek tartottam, de annyira ügyesen megtanulta, hogy csak az egyensúly megtartásához használja, hogy imádtuk mindannyian mindkettőt.

2010. dec. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. dec. 7. 21:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!