Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Két kisgyerekkel egyedül...

Két kisgyerekkel egyedül maradtam. Mi lesz most ezután?

Figyelt kérdés
Összedőlt bennem a világ, kétségbeestem. Szociális kapcsolataim is beszűkültek. Azt sem tudom, mihez kezdjek. Apa még itt él, mert itt tartottam, de bármikor leléphet, vagy én küldöm el, ha nem bírom elviselni tovább, ahogyan viselkedik velem, beszél velem. Ha ránézek a gyerekeimre, sírok.. nem is tudják, hogy rajongásig szeretett apjuk bármikor elmehet. És nekem is fáj.
2013. máj. 10. 16:02
 1/9 anonim ***** válasza:
8%
Menjetek el családterápiára és hozzátok rendbe a házasságotokat! Ne okozz a gyerekek életében törést!
2013. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
96%

Erőt kell venned magadon, munkát keresni, valahogy eltartani magatokat...

Ha nem tudtok meglenni a férjeddel, nélküle csak jobb lesz...

2013. máj. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel a fejjel, válás után is van élet. Az eleje nagyon nehéz. Próbálj kis feladatokat adni magadnak és arra koncentrálni. Ha van lehetőséged, találj valami hobbit magadnak. Ha tudsz lejárni valahová pl. edzeni, de ha nem, akkor lehet olyan amivel otthon tudsz bogarászni: kézimunka, kézműveskedés (én decoupage-oltam meg táncolni jártam el).

Mekkorák a gyerkőcök?

2013. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
86%
Ha még ottvan a férjed, akkor talán nem helyrehozhatatlan a házasságotok!
2013. máj. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Így együtt élni semmi értelme, nehogy azt gondolod, hogy ezt a gyerekek nem érzik,küldd el.
2013. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
96%
Első: ahhoz tudod két ember kell, ha a másik erre nem vevő, akkor csinálhatsz bármit, nem lehet a házasságot menteni. A gyerekeknek meg a nyugodt környezet fontosabb, én ott követtem el a hibát, hogy nem két évvel előbb rúgtam ki a volt férjem. Amint elment, vége lett az esti cirkuszoknak, sokkal nyugodtabbak lettek a napjaink.
2013. máj. 10. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
4:én én majdnem 4 évig szenvedtem így, az utolsó két évben már külön szobában voltunk. Az, hogy ott van még a férje nem jelent semmit, az enyém is ott volt, mert közelebb laktam a munkahelyéhez mint a barátnője, nálunk a gyerekek miatt mindig tele volt a hűtő (igen, lazán megette a gyerekei kajáját!), csak épp házasságot menteni nem akart, csak a kényelmes életet.
2013. máj. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
ha nem tudjátok rendbe hozni a kapcsolatotokat(meg kell próbálni)akkor nagyon szedd össze magad mert gyerekeidnek szüksége van az édesanyjukra(apukára is gondolom a gyerekeit nem hagyja el)
2013. máj. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem segíthetnek a babaklubban. Nem direkte, csak átvészelni az időszakot. Merre laktok?


Nem kell tudniuk, akkor is segítenek. Nem kell semmit elviselned, ha azt látod, ez visszafordíthatatlan. Az apjukért ezután is rajongani fognak, nyílván inteligensen válnátok el, remélhetőleg. Nem szidnád az aput stb...

Könnyű beszélni tudom, de ha tényleg szétmentek, idővel egyre jobb lesz.


Van egy pont, mikor az ember érzi, tudja, hogy tud-e adni még egy esélyt, nem felejteni, hanem megbocsájtani. Ha nem tudsz, lépned kell. Ha viszont igen, még valahogy küzdened kell. Családterápia nagyon sokat segíthet. Kívülálló, idegen szakemberrel.


Minden jót kívánok Nektek!

2013. máj. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!