Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek egy gyereknek...

Szerintetek egy gyereknek joga van tudni, hogy a szüleinek volt abortusza?

Figyelt kérdés

Technikailag nyilván az anyukának volt, de ketten hozták össze a terhességet és a döntés is közös volt.


Van joga ezt tudni a gyereknek? Hogy a születése előtt/után a szülei elvetettek egy babát?


2013. máj. 11. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Semmi koze hozza.
2013. máj. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%

Mi köze van hozzá a gyereknek? Miért lenne "joga" tudni?


Mi ez a rengeteg ab- os kérdés mostanában??

2013. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek korban felesleges elmondani, felnött korban szerintem nincs miért titkolni. Nekem elmondta anyukám amikor már felnött voltam hogy neki volt egy elöttem 3 évvel.
2013. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
2-es vagyok, ha nagyobb korban valami kapcsán rákérdez, akkor el lehet mondani neki. De csak úgy szimplán minek??
2013. máj. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
80%
hogy ne lenne köze? én 16 éves vagyok, és Anyu kb néhány hónapja osztotta meg velem, hogy amikor kisebbek voltunk hugommal, újra teherbeesett. és hát tudjátok. ebben semmi nincsen.! habár nagyon meglepődtem, sé mélyen érintett, örültem, hogy őszinte volt és elmondta nekem. =)
2013. máj. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
55%
u.i Húgom 14et tölti idén, neki még nem mondta el Anyu, és engem is megkért, hogy várjunk még, míg picit nagyobb lesz! =)
2013. máj. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá. 2 emberre tartozik.

Ezen az alapon még az unokáknak is el kellene mondani...

2013. máj. 11. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
mindenkinek a szíve joga
2013. máj. 11. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én nem bánnám, ha nem tudnám, hogy anyám meg a nagyanyám hány abortuszon van túl... :/ Nem kifejezetten nagy az árfolyamuk előttem.
2013. máj. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez abszolút a szülő döntése, hogy elmondja-e vagy sem, de a gyereknek nincs joga ezt számon kérni. Nekem, mikor nagyobb lettem anyukám elmondta, de azt is hogy miért nem vállalhatták abban a helyzetben.
2013. máj. 11. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!