Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az alábbiak alapján meddig...

Az alábbiak alapján meddig dolgoznál állapotosan?

Figyelt kérdés

Napi 12óra munka,nagyrészt ülő,de sokszor fel kell állni,emberekkel foglalkozom. Reggel 7-kor indulok el otthonról és háromnegyed 9-re érek haza este.

A munka nem olyan megterhelő,kellemes,de természetesen fárasztó a 12 óra. Autóval járok,erdei úton,fel a hegyre,télen éppen hogy felmegy az autó,még téligumival is,sokszor hólánc kell és volt már elakadás is többször.


2013. máj. 11. 16:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Autóval járok,erdei úton,fel a hegyre,télen éppen hogy felmegy az autó,még téligumival is,sokszor hólánc kell és volt már elakadás is többször.


ez esetben nem,de a többi nem akadály ha tényleg nem fárasztó a meló.

2013. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a hét lemaradt,kb 30 hetesen elbúcsúznék.
2013. máj. 11. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem nem lehet megmondani, hány hétig lehet dolgozni. Meg fogod látni. Meddig bírod az ülő munkát. Az, hogy hegyi út....ha hó lesz, egyértelmű ne indulj útnak. Én a 33. héten fejeztem be a munkát (szintén ülő meló volt, emberekkel foglalkozva), de csak azért, mert nehezen fértem be az asztal mögé, és vicceltek velem, hogy haza kellene már mennem, mert képes vagyok ott megszülni nekik. :)
2013. máj. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Az sajnos kivitelezhetetlen,hogy ha hó van ne induljak útnak,mert ott egész télen szinte folyamatos a hó,illetve azt sajnos nem tehetem meg,hogy reggel szólok,hogy nem megyek be. Nem tud ki a helyemre ülni ilyen hirtelen. Ja,nyár végén/ősz elején kezdjük a próbálkozást a babával,azért beszélek a télről :)
2013. máj. 11. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
82%
Én akár végig is dolgoznám így, de 32 hétnél elöbb biztos nem hagynám abba, ha nincs valami gond.
2013. máj. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

ja..hát az egyáltalán nem biztos hogy azonnal sikerül a baba.

sajnos sokan várnak a babára és nem jön egyhamar,de azért kívánom hogy nektek összejöjjön

2013. máj. 11. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

:D Már vártam ezt a kommentet kedves utolsó!

Nem,nem biztos,hogy egyből összejön,de ha már összejön augusztusban,akkor is babás leszek télen,de ha csak februárban,fél év múlva,akkor is.

Köszi azért,bár őszintén engem bosszant,hogy szinte minden kérdésnél ezt valaki felemlegeti az adott kérdezőnek. Lehet,hogy nem egyből sikerül,sőt.... de hogy ez már alapgondolkodásnak számít,az furi :)

2013. máj. 11. 17:50
 8/11 anonim ***** válasza:
Ezt előre nem lehet megmondani. Van aki bírja a végéig, van aki nem. En felszolgálókent a nyolcadik hónapig dolgoztam napi 10-12 órát. Álló munka, sok maszkalas, keves pihenés -semmi gondom nem volt. A titkárnő 14 hetes terhesen táppénzre ment, mert nem bírta a napi 6 órás ülő munkáját.
2013. máj. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt úgyis érezni fogod. Addig kell dolgozni, amíg úgy érzed, hogy bírod, és nem merülsz ki túlságosan, és nem árt neked vagy a picinek. Én irodai munkát a 7. hónap végéig bírtam. Utána már rossz volt a sok ülés, fájt a hátam, sokat kellett tömegközlekedéssel utaznom a munkába, és nálam is elég hideg, havas téli időszak volt.


off: tudom, hogy rosszul esik, ha felhozzák, hogy esetleg nem sikerül valakinek azonnal a baba, de nem hiszem, hogy ezt rosszindulatból teszik a válaszolók. Csak vannak akik óriásit csalódnak, ha nem sikerül azonnal és mindjárt azt hiszik, hogy valami óriási gond van.

2013. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nem rosszindulatból írtam, hogy talán nem jön össze elsőre a baba.

nekünk is összejött elsőre mindkettő babánk,ráadásul

1 fiú 1 lány :)


csak sokan beleélik magukat hogy már az első hónapban sikerül a baba és csalódnak nagyot ha nem.

de amint írtam is remélem nektek is kopogtat majd a gólya

2013. máj. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!