Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Nem lehetne valahogy kérni az...

Nem lehetne valahogy kérni az abortuszos kérdéseknek külön kategóriát? Nem érdekel mit csinálnak mások, nem ítélkezem, de 4 hónapos a babám, és a szívem szakad meg (nyilván a hormonok miatt is. ) a sok abortusz szó láttán.

Figyelt kérdés
....És gondolom sokan vannak itt még hozzám hasonlóan, akik babaápolásról, kisgyermeknevelésről, táplálásról, mit hol érdemes venni, kinek mi vált be, és hasonló dolgokról szeretnek itt olvasgatni, kérdezgetni, nem is beszélve azokról, akik nem tudnak teherbe esni, és ezzel kapcsolatosan diskurálnak itt... Nem vagyok sem az abortusz mellett, sem ellen, mindenkinek egyéni dolga, csak rossz hogy minden harmadik kérdésnél egy kis kibontakozni vágyó életke "eltávolítása" lóg a levegőben, megszakad az anyai szív... Értem én hogy szükséges, még minden, de pl az én lelkivilágomat miért kell ezzel terhelni? És oké, nem kattintok rá, de pont elég hogy elolvastam a kérdést...
2013. máj. 12. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
68%
Teljes mértékben igazad van....
2013. máj. 12. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
65%
Egyetértek veled, én abba a kategóriába tartozom, aki két éve hiába várja a gólyát, az ilyen kérdéseknél szerintem ölni tudnék...:(
2013. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Programozási akadálya van, valószínűleg a tárhely is ekkora. Mondjuk az egyéb kérdés helyet simán mehetne, azon úgyis értelmes kérdés.
2013. máj. 12. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
77%
Én a műviabortuszt az egészség rovatba tenném. Ide meg csak a spontán vetélést hagynám meg, meg a baj miatti abot, mert vígaszt itt kaphatnának. A művi tervezett, választott abortusz, nem gyermekvállalás.
2013. máj. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Igaz,én sem szeretem olvasgatni ezeket a kérdéseket!

Viszont,ahogy az utolsó válaszoló írta,hagynám a vetéléses és missed abortuszos kérdéseket,mert nekem szó szerint az nyújtott menedéket fél éven keresztül,hogy itt kérdezhetek,vagy beszélhetek ezekről kismamákkal,vagy leendő kismamákkal.

2013. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
79%
Mármint a vetélésem után...bocsi ezt kifelejtettem
2013. máj. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
52%
Igazad van! Én sem értem, hogy mi köze a művi abortusznak a gyerekvállalás, nevelés témakörhöz!
2013. máj. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Egészség/nők egészsége rovatba kéne feltenni ezeket a kérdéseket.

Itt van a helyük a nőgyógyászati kérdéseknek.

Azonban azzal nem értek egyet, hogy a "baj miatti abortusz" maradjon itt, a vetélést befejező műtét persze, de - bár nem ítélek el senkit- képmutatásnak tartom, hogy a társadalom megkövezi a nőket, akik 5-6-7 hetes terhességüket megszakítják, de teljes mértékben támogatóan lép fel a 20 hetes terhességüket megszakító nőkkel kapcsolatban, akiknek legjobb becsléssel is 70% pontossággal mondják azt, hogy beteg lesz a babájuk. Más persze az, ha az Anya életét veszélyeztetné, de képmutatás ilyen különbséget tenni, mert azzal azt mondanánk, hogy egy egészséges embert nem szabad megölni, de egy beteget igen.

2013. máj. 13. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!