Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogy tehetnek ilyet a gyerekek...

Hogy tehetnek ilyet a gyerekekkel? Miért kell rosszra tanítani őket tudatosan?

Figyelt kérdés

Ma délután jöttem haza, és a 19.kerületben jövök át egy vasúti átjárónál ahol pirosra váltott a lámpa.

2 felnőtt nő jött kb: 10-12 gyerekkel /változó korúak úgy 10-14 közöttiek/ valami sporteseményről jöhettek.Vártak egy picit majd átvitték a piroson a gyerekeket, persze a felnőtt ment elöl és libasorban a gyerekek....Hogy tehet ilyet egy felnőtt pedagógus, csak gondolom hogy azok lehettek velük, de ha nem akkor is hogy tehet ilyet egy felnőtt??? Teljesen kiakadtam.

Belátható az átjáró de akkor is, erre kell tanítani őket?


2013. máj. 13. 17:18
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Ha ennyire kiakadtál,akkor legalább odaszóltál valamit?Nem, mi?
2013. máj. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem mintha a szulo nem csinalna ilyet... Tisztelet a kivetelnek... A multkor anyuka a babakocsival siman lelepett a piros lampanal a busz ele....
2013. máj. 13. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
56%

Nem hinném hogy direkt felelőtlenségre nevelnék a gyerekeket.

Belátható az átjáró -> közel s távol semmi -> át lehet menni.

Nem látok ebben semmi rosszat...

2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én BP belvásrosában élek. Anyukák simán futkároznak babakocsival, néha +1 gyerekkel a zebrától 10-20m-re. Egy ideig én is felhúztam amgam rajta, de ez van.
2013. máj. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

off: utolsó, én is sokáig szidtam azokat, akik gyerekkel, közel a zebrához, de mégsem azon mennek át az úttesten. Aztán anya lettem és rájöttem, hogy néha a magas útszegélyek miatt szinte lehetetlen babakocsival átmenni a zebrán. Nem Bp.


on: én szóltam volna a helyedben...

2013. máj. 13. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem értem, hogy ha két felnőtt ember ilyen sok gyerekért vállal felelősséget, akkor mégis ezt hogy képzelik? Én megállok a pirosnál (még csak várom a babám), akkor is, ha az agyatlan tömeg megy át rajta. Mert elveim vannak. Nem birka vagyok, ha más megy én is. Sajnálom a gyerekeket, hogy ilyen nevelők jutottak nekik! Szomorú!
2013. máj. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
4es vagyok: itt a zebráknál meg van csinálva, hogy ne kelljen emelgetni. Ahol nincs zebra, ott viszont parkolnak is az autók meg van útpatka is.
2013. máj. 13. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
1-es: Ők átmentek gyalog a piroson és autóval voltam, nem nem szóltam oda, mert nem volt rá lehetőségem. De felesleges kritizálnod, ha egyetértesz velük én azt is elfogadom, nem kell beszólnod.
2013. máj. 13. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!