Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Igaz hogy lehet igényelni a...

Igaz hogy lehet igényelni a Szent Korona Banktól 20 milliós otthonteremtési támogatast, ha igazoltan várandós vagyok?

Figyelt kérdés

#támogatás #otthontetemtési
2013. máj. 13. 21:01
1 2
 1/15 Kerria ***** válasza:
73%
Főállású anyaként: [link]
2013. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
46%
Na ez engem is èrdekel!! Mi ez?
2013. máj. 13. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

de mi az, hogy főállású anyaként jár? hisz főállású anya a legkisebb gyermek három éves korától nyolc éves korág lehetek... ez meg azt írja, hogy már terhesen igényelhető...

kövezzetek meg, de én vállalnék még gyereket egy saját lakásért... végre lenne egy biztos pont az életünkben és egyébként is mindig hármat szerettem volna, csak nagyobb korkülönbséggel... de ha most adódna egy ilyen lehetőség, hát vállalnám

2013. máj. 13. 21:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez az egész egy nagy kamu
2013. máj. 13. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez igaz volna... Sajna ez egy "kitalált" Mo-s valami.
2013. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 Kerria ***** válasza:
73%

Ezt a részét én sem értem... megmondom őszintén. Regisztrálni nem áll szándékomban az oldalon, mert már ahhoz is túl sok adatot kérnek...


Főállású Anya az nem a várandóságtól van, vagy olyan mint a szocpol, be kell ígérni a gyereket x éven belül? Sok nyitott kérdés van, ami nagyon elbizonytalanít, és foglalkoztam régebben pénzügyekkel, de itt semmi konkrétat nem ír le...

2013. máj. 13. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy ez egy KORMÁNYZÓI(királyság) és nem KORMÁNYZATI. Ez az Apostoli Magyar Királyság vagy mi a szösz ez csak egy szerveződés, de nem legitim.


Na ha ennek, hivatalos, egy az állam által is publikált verzióját is látni lehetne, akkor valós.

És Szent Korona mint fizetőeszköz, nem is láttam ilyet, most hallok róla először.

2013. máj. 13. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Olyan adatokat kérnek regisztráláshoz, mint személyi igazolvány száma, le kell fényképezni mindkét oldalát és belinkelni meg ilyenek. Elég gáz.
2013. máj. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
tényleg elég kamusnak tűnik.... ha a kormány ilyen nagylelkű lenne, már biztos beharangozták volna jobban, elvileg két hete igényelhető, de még senki nem is hallott róla?!
2013. máj. 13. 21:58
 10/15 Kerria ***** válasza:
100%
8-as igen, ez döbbentett meg engem is. neten ilyen adatokat kérni....
2013. máj. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!