Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ikeás gyerekkönyvek jók?

Ikeás gyerekkönyvek jók?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 08:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Én egyszer az Ikeában belenéztem egybe, és kicsit sem fogtak meg. Nem is vettem.
2013. máj. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kedves KÉrdező,


nekünk a Krokodil otthonra talál c. van meg, nagyon szeretjük, van tanulsága a mesének, van benne feszültség (kroki világgá megy), konfliktus (nem akarják befogadni), bátorság és próbatétel (megmenti a kisegeret, mielőtt a lufival elfújná a szél), egymásra találás (békával együtt mennek úszni, csónakázni) és barátság megtalálása.

Kicsit modernek a rajzok (bevallom, nekem pont a rajzok nem tetszenek), de a történetek értelmesek.


A másik könyv pedig a Kisrókás, a szófogadásról és a barátokról szól.


Az a jó, hogy lehet kapni hozzájuk állatkákat, kiegészítőket, ha a picinek tetszik a mese (nálunk a krokodil a kisfiam kisasztalán, mint étkezési alátét köszön vissza)- de van olyan kis barátunk, aki a Kisrókával alszik.


A veteményeskert hősei c. zöldséges könyv megvételén gondolkodom, ha legközelebb az IKEÁban járunk, megveszem.

Family kártyával sokkal olcsóbb, sőt már aukciós oldalon is láttam.


Szép napot:

2013. máj. 14. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!