Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik a legjobb...

Szerintetek melyik a legjobb sport babakocsi, ami könnyű, kényelmes, esernyőre csukható, elfogadható ára van?

Figyelt kérdés
2013. máj. 14. 16:07
 1/5 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi idős gyerkőcnek vennéd, és mik at elvárások a felsoroltakon kívül. Mert nekünk 2 sport kocsink is van, és mindkettő nagyon szuper, imádom, de mindkettőt másra használom.

Az egyik az ABC Design Primo, ami szinte vízszintesig dönthető, tehát ha tudom, hogy aludni a fog a lányom, akkor mindenképpen ezzel indulunk. A bevásárló kosár része is nagy, úgyhogy vásárláshoz is ezt használom. Viszont nehezebb, tehát én lépcsőn nem tudom felemelni vele együtt a gyerkőcöt, szerintem bkv-zni sem lenne egyszerű, bár nem szoktunk...

[link]


A másik, amit most vettünk, hogy 1 éves lett...hát egyszerűen imádom, pedig ennél aztán nem láttam még olcsóbb babakocsit, de nagyon szuper. Ugyan ez nem dönthető, de 4,6 kg, tehát ha benne ül a lányom is felszaladok vele a lépcsőn gond nélkül. Nagyon könnyű irányítani is, bolygósíthatóak elől a kerekek, és irtó picire lehet összecsukni...igazából ezért is vettük, mert megyünk majd nyaralni, és hogy elférjen az autóban a többi cuccunk mellett.

Szóval én mindkettőt nagyon jó szívvel ajánlom, nekem a kicsi most az új szerelmem, pedig én szeretem a minőséget, úgyhogy nagyon pozitívan csalódtam ebben az olcsó kis kocsiban :)

[link]

2013. máj. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Chipolino Ava,tökéletes szerintem :)
2013. máj. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Baby design elfet vettünk. Akkor volt 10 hónapos a babám. Nagyon elégedett vagyok vele.
2013. máj. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ilyen kis szaladgálós kocsinak kellene, pl. ha beszaladunk a városba vásárolni, akkor ne a nagy babakocsit keljen vinni, mert akkor mást már nem tudok rakni a csomagtartóba. Mindenképpen legyen dönthető, ha rá jönne az aludhatnék. :) Köszi, hogy írtatok!! De jöhetnek még képek!
2013. máj. 14. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Kenguruba nem fárad el a baba feje, nyaka? Tartania kell neki folyamatosan.
2013. máj. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!