Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van itt valaki aki tud Szolnok...

Van itt valaki aki tud Szolnokon olyan embert, aki külföldi családi pótlékot eltudja intézni?

Figyelt kérdés
2013. máj. 15. 06:18
 1/4 anonim ***** válasza:
A kulfoldi családipotlékot nem Szolnokon kell intézni, hanem adott ország megfelelő intzmenyenel
2013. máj. 15. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azt én is tudom.De vannak olyan emberek akik ezzel foglalkoznak.
2013. máj. 15. 06:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Mo-n ezt nem fogod tudni elintezni, ahhoz a kinti orszagban kell tartozkodnod es el kell menned az ottani megfelelo szervhez, mint amilyen nalunk a MAK.


Ha ez nem megy, akkor irany BP-n az adott orszag kulugye. Elotte nezd at a honlapukat es tajekozodj. De ott sem fognak szerintem ebben segiteni.


Esetleg ha van internetes kervenyezorendszeruk, mint nalunk az ugyfelkapu, akkor intezd el ott. De sztem oda is regisztralni kell a kinti szerveknel. Pl. Onkormanyzat, okmanyiroda, ahogy nalunk is.


Eg szo, mint szaz.. Itt tuti nem csinaljak meg neked.

2013. máj. 15. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kettes vagyok:

Ha ennyire biztos vagy ebben, akkor hivd fel a MAK-ot es kerdezd meg oket. Ugyanis a CsP csak hozzajuk tartozik, senki mashoz.

De szerintem elfognak hajtani.

2013. máj. 15. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!