Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név hangzik jobban?...

Melyik név hangzik jobban? Alább a két lehetőség.

Figyelt kérdés

Nagy Véda Lelle

Nagy Véda Zoé


Tudom, sokan ágáltok a Véda ellen, de az marad, és biztosan első névként. Arra lennék kíváncsi, hogy hangzásban melyik név illik hozzá másodikként szerintetek.


Más neveket ne ajánljatok, sokszor átnyálaztuk már az utónévkönyvet, csak ez a két opció van. :)


Köszönöm szépen a válaszokat!


2013. máj. 16. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem a Nagy Véda Zoé tetszik jobban, pedig a Zoét ki nem állhatom. De így valahogy tetszik. A Véda meg gyönyörű.
2013. máj. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is nagyon szép név a Véda!!! Én is adnám a lányomnak!

Nekem a Zoéval tetszik, pedig önmagában inkább a Lellét választanám, de így egyben a Zoéval jobb:)

2013. máj. 16. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen mindegy. Amelyik jobban tetszik nektek. Miért nem elég a Véda?
2013. máj. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a Zoé nevet szívből nem szeretem...így a Lelléset választom a Véda szerintem is nagyon szép név főleg ilyen gyakori vezetéknévhez, a mi nevünk is ez és szerintem is vmi különlegesebbet kell választani hozzá.
2013. máj. 16. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Önmagában a Zoé tetszik jobban, de ebben az összeállításban szerintem jobban hangzik a Nagy Véda Lelle, gyönyörű név amúgy, ne foglalkozz azzal aki leszólja...:)
2013. máj. 16. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A Lellés szebb! Lágyabb!
2013. máj. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lelle, a Zoé nagyon nem tetszik.
2013. máj. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Véda Lelle!Nálunk van a rokonságban Lelle-tündéri gyerek!Amúgy a Véda Lelle lágyabb, dallamosabb.
2013. máj. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszaitokat! Mindenkinek ment e azöld kéz. :)
2013. máj. 17. 07:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!