Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Fürdés után hol intézitek a...

Fürdés után hol intézitek a pelenkázást, ott ahol nincs lehetőség mosógépen pelenkázni? :-)

Figyelt kérdés
Eddig nem volt problémám, mert kiskádból kivettem,rátettem a mosógépre, megtöröltem pelenkáztam, mehetett aludni. De kivittük a mosógépet, más nem lehet a helyébe rakni. Padlófűtés van, tegyem a földre a gyereket?
2013. márc. 27. 17:25
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
2 éves a gyerek, nem bébi:)
2013. márc. 27. 17:26
 2/14 anonim ***** válasza:
93%
Becsavarod törölközőbe és beviszed a szobájába a pelenkázóra.
2013. márc. 27. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
megtörlöm, köntös aztán a szobában az ágyon
2013. márc. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Oké, jó megoldásnak tűnik, de mivel mi külön fűtűnk a fürdőbe a fürdéshez, így elég meleg van, a szobájában pedig alváshoz van állítva a hőmérséklet, az pedig alig 21 fok. Túl nagynak tűnik nekem az eltérés, a fürdőben olyan 27 fokig fűtűnk.
2013. márc. 27. 17:33
 5/14 anonim ***** válasza:
48%

egy merev falu pelenkázószivacs elfér a mosógép helyén?

nem nagy beruházás és szerintem a célnak megfelel :)

2013. márc. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
34%

oh hát 2 éves korában már nem cifráztam a dolgokat, leterítettem egy fürdőlepedőt, leültem vele a földre és ott megoldottuk az öltözést, pelusozást :)

egyébként se fért már rá a pelenkázóra 2 évesen :)

2013. márc. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
90%
Nekem nincs pelenkázóm, a mosógépem meg beépített, így én az ágyon pelenkázok (mindig arra rakok egy pelenkázó alátétet). Fürdés után törülközőben beviszem az ágyra, aztán hajrá. Ha hideg van, akkor gyorsan. Mondjuk én panelben lakok, szóval nálunk igazából sosincs hideg...
2013. márc. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
77%

2 évesen "röptében" de viccet félretéve szerintem 2 évesnek már nem értem miért csináltok 27 fokot fürdéshez?

Én szép fokozatosan nem melegíteném azt a fürdőszobát (27 fokot nagyon soknak találok még újszülöttnek is max. 25ig melegítettük anno).

És egyébként mindig is a szobájukban volt kezdetektől a pelenkázó.

2013. márc. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért 27 fok, mert ezt szereti. 24-25 fokban libabőrös, de nem is ez a lényeg szerintem.

Nem, semmi nem fér el a mosógép helyén, mert kád lett a helyén, meg a sima pelenkázóra már nem fér rá:-)) A mosógépre is csak azért, mert naaagyon nagy a gépem, de így is lelógott már, de még meg tudtam oldani.

Igen, neki is van a pelenkázó a szobájában de mint írtam, nagy a hőmérséklet eltérés. Röptében meg elég nehéz lenne, legalábbis őt, mert ha elengedném akkor percekig űzhetném a lakásbna, jobban szeretem letteni, megtörölni, pelenkázni, pizsit ráadni és úgy elengedni. Igen azt fogom csinálni, hogy leteszem a földre, én is leülök vele, eddig ez a legésszerűbb.

2013. márc. 27. 18:36
 10/14 anonim ***** válasza:
47%
A földön semmiképpen nem pelenkáznám. Én is bevinném a szobába. Pár fok ide vagy oda. Alapos törölközés, köntös.
2013. márc. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!